А знаєте скільки їсте ви?

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Людям властиво неадекватно оцінювати ту кількість їжі, яку вони з'їдають щодня. Одні вважають, що їдять занадто багато, інші, що занадто мало. Для багатьох стає відкриттям, наскільки їх порції відрізняються від норми.

Як правильно оцінювати те, що ви їсте? Можна вдаватися до порівняння своїх порцій з предметами побуту або з розміром долоні. Але більш ефективно - придбати один раз компактні цифрові кухонні ваги. На них ви з легкістю зможете зважити свої порції в тарілці або кожен продукт окремо. Це дозволить привести обсяги їжі за день до тієї норми, яка вам потрібна.

А Ви знаєте скільки їсте?

Читайте:Як яблуко і шоколад омолоджують клітини

Щоб визначити свою порцію їжі, потрібно виходити з добової норми продуктів. Весь добовий обсяг необхідно розділити на 4-5 прийомів їжі. В середньому я рекомендую на добу вживати, наприклад: близько 500 г овочів, 200-250 г каш, хліба, макаронів і близько 200-250 г м'яса, риби та яєць. А скільки з'їдати на кожний прийом їжі і скільки конкретно вам потрібно - визначається індивідуально. У кожного – своя порція.

Источник: health.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.