Хмари навколо Трампа будуть згущатись

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

По-перше, з приводу скандалів навколо Трампа. Він дійсно зараз знаходиться під серйозною атакою як опозиції і республіканців, так і особливо ЗМІ. Багато звинувачень в його адресу є необгрунтованими, тобто ясно, що журналісти в основному публікують певні джерела, які ніхто не називає. Йдуть певні чутки.

В цій ситуації ясно, що Трамп буде намагатись зробити все, щоб утриматися при владі, але потрібні факти. Журналісти чекають фактів, коли дійсно буде доведено те, що росіяни передавали Трампу якусь інформацію, або російські спецслужби перетинались зі штабом Трампа, або інші факти. Наразі ми їх не маємо. Ми маємо лише чутки і непідтверджену інформацію

Знову ж таки хмари навколо Трампа будуть згущатись, але ми не знаємо, що буде далі. Зараз про імпічмент мало хто говорить, наразі в ньому багато хто сумнівається, але цілком можливо. Вірогідність дуже незначна, аби видавати недовіру до президента.

Читайте:Трампа сдадут свои же

В першу чергу мають бути, як я говорив, факти, конкретні підстави, щоб провести цю процедуру.

В основному "атакують" Трампа ті люди, які не підтримували Трампа від початку. В нього багато ворогів, в тому числі в його рідній партії. Але знову ж таки тут працює партійна дисципліна, і ті люди, які критикували його навіть під час виборів, вони зараз більш лояльні до нього, тому що він є президентом, має право вето, в нього є вертикаль виконавчої влади. Тому ясно, що сваритися з ним не зацікавлені.

В цій ситуації ясно що, частина республіканців, основне ядро партії, все одно будуть його підтримувати.

Головне - Трампа атакує той бізнес, якому він перейшов дорогу, також його атакують ЗМІ, прихильники Хіларі і ті республіканці, які незадоволені його діями в перші 100 днів роботи.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.