Як правильно сидіти на дієтах

2 Авг 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Багато з нас вважає, що правильне харчування і дієта, це одне і теж, але різниця між ними значна.

Сама перша відмінність (і найважливіша з точки зору психології) в тому, що дієта - це тимчасове явище. Тобто людина сказавши собі - "я сідаю на дієту" вже програла битву за красиву фігуру і здоров'я. Так як ця фраза має на увазі короткий термін обмежень в харчуванні і надалі вертає все на круги свої.

Правильне харчування - це глобальна і безстрокова зміна в раціоні. Воно правильне лише тоді, коли приходить назавжди і безповоротно.

Друга відмінність полягає в некоректному використанні термінів – "дієта" та "правильне харчування". Зрозуміти цю відмінність корисно, щоб не було плутанини.

Читайте:Как готовить овощи-гриль

Дієта - харчування для лікування будь-якого захворювання. З раціону виключаються продукти, які провокують загострення і додаються продукти корисні для лікування. П'ятий стіл, четвертий стіл і т. д. Чули такі фрази? Ось це дієта.

Правильне харчування - це раціон, збудований так, щоб організм отримував всі необхідні елементи в потрібній кількості. Білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Заборонених продуктів немає зовсім. Є тільки здорова логіка і особистий вибір, що з'їсти - плитку шоколаду з солодким чаєм або поживний обід з великої порції гарніру з котлетою? За калорійністю вони збігаються, але шоколадка не дасть довгої ситості і потрібних нутрієнтів.

Источник: health.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.