Як убезпечитись від пестицидів в овочах і фруктах

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Основу нашого здорового харчування повинна складати рослинна їжа. Важливо вживати продукти не тільки в необхідних кількостях, а також хорошої якості. Проблеми екології, використання хімікатів вимагають підходити до вибору овочів і фруктів уважно.

Слід пам'ятати, що фрукти, овочі і ягоди, особливо вирощені за допомогою інтенсивних технологій, містять у собі пестициди, які завдають шкоди організму. Не впевнена, що на ринках, у магазинах вся продукція перевіряється на залишкову кількість пестицидів.

Пам'ятайте: коли вміст пестицидів невеликий, вживати такі продукти допустимо. Але якщо показники зашкалюють, це завдає шкоди здоров'ю при регулярному вживанні. І особливо це небезпечно для дітей. За даними американських дослідників деякі овочі і фрукти достатньо активно всмоктують пестициди. Вони як губки вбирають небажані хімічні речовини.

Без сумніву, ретельне миття овочів і фруктів, очищення від шкірки знижує кількість небажаних речовин, які потрапляють в організм. На жаль, цих дій буває не достатньо. Якщо у вас є можливість, вибирайте овочі та фрукти, що виросли без пестицидів, подумайте про те, щоб самостійно їх вирощувати або купуйте в екологічних господарствах. Крім того, є і хороша новина - частина овочів і фруктів практично не накопичує пестициди.

Американське Агентство з Харчових продуктів і Лікарських засобів (FDA) опублікувало список овочів та фруктів, які ми можемо їсти, не турбуючись про власне здоров'я. Для цієї групи овочів і фруктів, їх достатньо ретельно мити, чистити шкірку або видаляти зовнішні шари листя. Саме там накопичується більшість небажаних речовин. Сюди входить: авокадо, кукурудза, ананас, капуста, зелений горошок, цибуля, спаржа, манго, папайя, ківі, баклажани, диня, грейпфрут, цвітна капуста.

Крім цих овочів і фруктів, заслуговують уваги також і банани. Хоча вони і не в повній мірі екологічно чисті, але завдяки товстій шкірці, яку ми не їмо, є достатньо безпечними, навіть якщо вони вирощені з пестицидами. Тому, якщо у вас немає доступу до екологічно чистих культур, обов'язково потоваришуйте з безпечними овочами та фруктами.


Источник: health.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.