Коротко про Мадрид

20 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

1. Столиця Іспанії - хороший приклад для Києва. Жодної пробки у середмісті за всі дні я так і не побачив. Приватного транспорту у центрі мало. Дороги – для громадських і туристичних автобусів, таксі, поліцейських... Ніяких парковок на бордюрі, а тим паче на тротуарах.

2. Громадський транспорт не дуже дешевий, але дуже зручний. З аеропорту до центру міста - півгодини на метро. Для порівняння, з "Борисполя" повертався додому по пробках - 2,5 год... Туристам можна купувати загальний квиток на усі види на кілька днів (він вже майже окупиться хоча б за рахунок дороги з аеропорту і до нього). Якщо ж готель у центрі, то всі головні атракції у зоні пішої досяжності.

3. У Мадрид не варто їхати в період з кінця травня по жовтень. На сонці до +50. Витримати це фізично важко... Воду вживаєш літрами, але до туалету не кортить. Все випаровується швидше, ніж ти добіжиш до магазину за новою пляшкою... Реанімація тих, хто перегрівся, - у магазинах, там рятує кондиціонер.

Читайте:Лягушонок за стеклом

4. На вулицях Мадрида о 9-й ранку, як у нас о 6-й, - людей нема. А ось о першій ночі життя в центрі кипить, саме тоді можна отямитись від спеки.

5. Увечері місто, особливо біля паркових зон, наповнюється собаками. Пси вигулюють своїх господарів. Декого тягнуть по три-чотири собаки. Веселе видовище.

6. Здивували довгі черги біля кінотеатрів і деяких забігайлівок... Так як у нас біля "Перепічки" стоять. Певно, просто національна звичка – знайти привід постояти-потеревенити...

7. Деякі з наших заробітчанок, ті, хто починав у 90-ті, заслужили іспанську пенсію. Солідні бабусі вже не працюють, а в Україну літають провідати онуків-правнуків. В основному така доля випала тим, хто вдало вискочив заміж за дідуся-іспанця.

8. У Мадриді влітку воду теж виключають. На день чи кілька. Готель дуже вибачався за таку незручність.

9. Прямим рейсом з Києва літати-відлітати вкрай некомфортно. Прибуваєте у Мадрид запівніч, відлітаєте о третій ночі. Тому краще шукати зручнішу стиковку, бо ніч у дорозі – "вирвані роки"))

10. На музей Прадо треба бронювати більше часу і не вестись на безкоштовний вхід після 18. Часу до 20-ї не вистачить навіть тим "шанувальникам" високого мистецтва, які прийшли для галочки. По-хорошому, треба витратити день, якого і не вистачило.

Зате тепер є привід повернутись... Колись, глибокої осені.

До зустрічі, Мадрид!)

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Коротко про Мадрид

 

 

Источник: travel.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.