Мабуть, «вожді» перепили

19 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Терористів і психопатів не коментую. Чому саме зараз ці феєричні заяви від ватажка бойовиків? Ну, може була спекотна неділя, можливо завезли традиційну російську гуманітарку з традиційним російським продуктом і "вожді" перепили. Їх заяви - питання до психіатрів і прокурорів, які всю цю терористичну маячню мають збирати в одну справу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, замах на територіальну цілісність країни. А суди - українські і міжнародні - виносити вироки. 

Але в цій маячні терористів є одне але. Вони несамостійні. Навіть коли п'яні. Вони озвучують те, що їм написав Кремль, що в їх дурні голови вклав Кремль, який призначив їх "вождями". "Новоросія", "Малоросія" - це "історія", яку пише Кремль, який в упор не бачить Україну і казиться, що Україна була, є і БУДЕ. Чому саме зараз ці чергові шизофренічні заяви? Бо завтра Мінськ, чергові зустрічі, і там ОРДЛО потрібно відволікати увагу від теми заручників, теми безпеки. Бо до кінця липня мають відбутися телефонні переговори в Нормандському форматі - і Путіну потрібно піднімати ставки, продовжувати свою цинічну гру, що "нас там нет", "это молодые республики" и " покорённые народы Донбасса, с которыми Киеву надо вести прямой диалог".

Читайте:"Малороссии" не будет, как и "Новороссии"

Це намагання переключити увагу із заблокованого звільнення заручників, щоденних обстрілів. Щоб всі експерти і ЗМІ цитували терориста з його маячнею, а не вимагали від РФ звільнення заручників і дотримання режиму тиші. 

Цю маячню не варто коментувати, на це не варто звертати увагу, варто робити своє - посилювати тиск на РФ, посилювати армію, восени приймати закон про реінтеграцію, звільняти території, в тому числі і від деградованих п'яниця, які марять "Новоросією". Місце цих деградантів за порєбріком, там вже ціла колонія малоросів, от хай там і сидять, поближче до кремлівський господарів.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.