Моя перемога — це перемога України

2 Авг 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Авторитетний і шанований мною історик Ярослав Грицак в інтерв’ю НВ висловив побоювання у зв’язку з можливістю популістської контрреволюції. Він вважає, що моєму і Тимошенко успіху буде сприяти збідніння середнього класу: "Приходить той, хто обіцяє дуже швидкі і радикальні зміни…".

У мене, пане Ярославе, інша політика: моя перемога – у перемозі України! 

Моя команда має абсолютно чітке бачення як провести модернізацію України, подолати масову бідність і зробити, щоб економіка зростала та працювала на кожного українця, а не на десяток олігархів. Ми єдина парламентська політична сила, яка публічно запропонувала Антикризовий план розвитку економіки. Вирватись із бідності та зовнішньої залежності реально, але для цього потрібне величезне бажання, консолідація нашого суспільства, а також політична воля.

Ми маємо не тільки плани, а й конкретні здобутки. Низка наших ініціатив, спрямованих на розвиток промисловості і підприємництва, а отже і формування середного класу вже стали законами. Зокрема:

1. Заборонили на 10 років експорт лісу-кругляка для захисту національної екології та відродження власного виробництва.

2. Підняли втричі вивізне мито на металобрухт для гарантованого забезпечення заводів сировиною, армії – технікою і зброєю, а українців – роботою і зарплатою.

3. Обмежили індексацію земельного податку для промисловців та підприємців для збереження виробництв і захисту реального сектору економіки.

4. Запровадили механізм масштабної енергомодернізації через енергосервісні контракти для зменшення імпорту газу і здобуття енергонезалежності.

5. Врегулювали створення експортно-кредитного агентства для підтримки власних виробників через здешевлення кредитів, страхування і гарантування експортних поставок несировинної продукції.

6. Започаткували інвестиційний пакет для залучення промислових інвестицій і створення робочих місць через індустріальні парки.

7. Створили фіскальні стимули для розвитку індустрії електротранспорту в Україні.

8. Запровадили нову нерепресивну та прозору систему держнагляду, що унеможливить використання контролюючих органів для тиску на підприємців.

9. Вибороли двократне зменшення ЄСВ для підприємців.

10. Домоглися підвищення вдвічі мінімальної заробітної плати.

І це далеко не повний перелік.

Тому я запрошую шановного пана Грицака до серйозної та змістовної економічної дискусії зі мною і моєю командою. Я упевнений на 200%, що після цієї розмови він стане моїм надійним союзником і однодумцем, адже втілення в життя нашого Антикризового плану Україна потребує як повітря.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.