Мєнтовські війни

30 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Я не знаю чим закінчиться справа (думаю нічим, як і все, чим займається ГПУ), в якій з невизначеним процесуальним статусом фігурує заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, але хотів би зробити як би перші висновки.

1. Маємо класичний приклад мєнтовських воєн, коли ГПУ і СБУ з політичною метою стартують на МВС і пов'язані з нею структури. Мета ГПУ і СБУ проста - публічно дискредитувати і політично послабити керівництво МВС, а в даному випадку ще й полк "Азов" та афільовані до нього громадсько-політичні структури. Тим самим ГПУ і СБУ посилюють вплив Президента не тільки на МВС, а й на політичну ситуацію в країні.

2. Чи був у діях Трояна склад злочину. Не знаю. Цього не знає ніхто. Жодних процесуально закріплених доказів злочинних дій Трояна у ГПУ та СБУ немає, бо якби були, то їх би вже давно злили в ЗМІ. В даному випадку вірити зливним бачкам Кремля - це не поважати самих себе.

3. У Вадима Трояна, м'яко кажучи, неоднозначна репутація в правих, національно-патріотичних колах. Одні ним захоплюються, інші тихо ненавидять. Дехто з шанованих мною друзів-соратників з їхніх слів саме через Трояна покинули лави "Азова". В даному випадку я звертаюся до всіх соратників - правих: камради, ви можете як завгодно відноситися до Вадима Трояна, але припиніть підігрувати цинічним баригам від влади і кремлівським зливним бачкам. Троян не святий, як і всі ми, але і питати з нього можемо лише ми, колишні і нинішні соратники, а не якісь ссучені бариги.

Читайте:Мы же чтим Минские, или Как поровнять ВОП противника

4. Тепер щодо "Азову" та причетності людей з полку до цього кримінального провадження. Нехай у всьому розбирається слідство. Ми його звичайно будемо контролювати, але звинувачувати весь полк та всіх причетних до "Азова" в здирництві та хабарництві, м'яко кажучи, не коректно. Коли азовці захищаючи країну йшли на смерть, більшість нинішніх звинувачувачів або бухало, або баригувало, але аж ніяк не воювало.

5. І нарешті знову понятійне. Другого дня після провального для ГПУ голосування за притягнення до кримінальної відповідальності мого товариша і колеги по фракції Радикальної партії Олега Ляшка - Андрія Лозового, я мав дуже важку розмову з колишнім командиром "Азову", а нині нардепом Андрієм Білецьким, який голосував "за" притягнення. Я сказав Білецькому, що в його випадку голосувати "за" притягнення Лозового було абсолютно, як на мене, не прийнятно, адже саме Лозовий готував постанову ВРУ, за якою з в'язниць вийшли політв'язні Януковича, і в тому числі Білецький. У відповідь я почув, що все це політика і що ми нікому нічого не винні. Я зауважив, що людська доля не може бути об'єктом політики, і з такими підходами Білецький дочекається, поки ГПУ прийде за ним чи його людьми... Як бачимо історія вчить тому, що нічого не вчить...

Якось так...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.