Подання на Лозового — це помста

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Генеральний прокурор Юрій Луценко, як і його попередник Шокін, вніс подання на притягнення до відповідальності народного депутата України від нашої Радикальної партії Андрій Лозовий. 

Не Бойка! Не Льовочкіна! Не Вілкула! Не Скорика! Не Бакуліна! Не інших злочинців режиму Януковича, які винні у кровопролитті на Майдані і розграбуванні України. 

Подання Луценка на Лозового - це розправа за нашу політичну позицію! Це чітко виражене політичне замовлення і імітація боротьби з корупцією замість того, щоб реально боротися з нею. На регіоналівських корупціонерів, які нанесли державі збитків на мільярди, Луценко подання не внесе ніколи. Бо регулярно бере у них гроші за те, що не чіпає. 

Є кілька причин, навіщо Луценко це робить:

1. Спроба дискредитувати нашу команду вигаданими справами - на Лозового, Лінька, Рибалку, Мосійчука і навіть на мене. Щоб будувати на цьому власну політичну кар'єру. 

2. Спроба залякати нас, щоб зробити "договороспособними". І кілька гінців від нього до мене підходили з пропозиціями домовитися. Я їх вічливо послав, бо примушувати мене до "дружби" шантажем і погрозами нікому не вдасться. Не на того нарвалися! 

3. Це політична розправа над Радикальною партією як опозиційною політичною силою. Я переконаний, що ці переслідування моєї команди здійснюються за вказівкою Президента Порошенка, чиїм кумом і ставлеником є Луценко. 

Я не виключаю, що це тиск на нашу фракцію, щоб ми голосували за грабіжницькі пенсійну та земельні "реформи" влади. Хєра вам, а не нашу землю і пенсіонерів!!

Подання на Лозового - це також помста самого дрібного генпрокурора, адже: 

- ми не голосували за закон під Луценка, який дозволив йому стати генпрокурором без юридичної освіти; 

- ми не голосували за призначення Луценка генпрокурором; 

- ми не голосували за ініційовані Луценком драконівські зміни до КПК, які обмежують права громадян на захист.

На цьому тижні наша фракція також підписалася під вимогою відставки Луценка з посади генпрокурора. Цей троянський порошенківський кінь має йти геть!

І останнє. Коли Луценко звинувачує у вигаданих злочинах членів моєї фракції, хай для початку цей "праведник" подивиться на себе в дзеркало! Менти до сих пір переказують легенди, як міністру МВС Луценку чемоданами носили хабарі за звання і посади. Те саме зараз і в прокуратурі, де корупція буяє махровим цвітом!! 

Обов'язково прийде час, коли Луценко буде відповідати за свої зловживання!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.