Росія нагнітає ворожнечу

1 Авг 2017 | Автор: | Комментариев нет »

(Путін заявив, що з Росії мають поїхати 755 диппредставників США – Ред.)

Насправді ця подія може розглядатися в загальному контексті несправджених сподівань з боку Росії на те, що нова адміністрація США буде більш поблажливо відноситись до політики Росії на міжнародній арені, ніж адміністрація Обами. Такі розрахунки були, і вони не справдились.

Більше того адміністрація США пішла на розширення санкцій і на достатньо жорстку політику протидії російській експансії в світі. Тому саме цей крок треба розглядати не як відповідь на висилку російських спецслужбістів, які працювали під дипломатичним прикриттям, адже це вислання зараз використовується як привід. Очевидно, що така відповідь на висилку невеликої групи дипломатів є абсолютно непропорційною.

Читайте:"Анти-Дюнкерк"

Тому важливо розглядати це саме в контексті загального підвищення градусу протистояння між США та Росією на міжнародній арені.

В принципі, висилка такої кількості дипломатів взагалі є безпрецедентною для світової дипломатичної практики, а не тільки для відносин між Росією і США, чи Радянським Союзом і США. Тому очевидно, що так воно і буде оцінюватись - як безпрецедентний крок нагнітання ворожнечі.

Які будуть зворотні дії з боку США, побачимо. Але очевидно, що вони також не обмежуватимуться тільки якимись дзеркальними діями стосовно російських дипломатів.

Це - дипломатична війна.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.