Росія не готова піти на поступки

20 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Тему про поступове скасування санкцій проти Росії час від часу піднімають німецькі політики і частина європейських. Фактично кілька місяців міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габрієль висловлював цю ж саму позицію. Її також озвучували в різних версіях деякі інші політики. Тобто це частина як внутрішньонімецької дискусії, так і певна частина загальноєвпропейської.

В цьому випадку це більше внутрішньонімецька дискусія, тому що саме з цього приводу є певні розбіжності між партією канцлера Ангели Меркель і соціал-демократами. Оскільки Меркель неодноразово заявляла про неприйнятність зняття санкцій до виконання Мінських домовленостей. Тоді як соціал-демократи декларують більш м’яку позицію, кажучи, що можна поступово починати пом’якшувати санкції, не чекаючи на повне виконання домовленостей. Таким чином вони натякають, що, наприклад, у випадку, якщо Росія припинить активно стріляти чи перестане активно постачати на Донбас озброєння, то навіть до виконання всіх домовленостей можна почати знімати санкції.

Ця позиція не нова і в цей момент вона актуалізується через наближення дати виборів в Німеччині і, відповідно, намагання політичних партій мобілізувати свій електорат. А як відомо, у соціал-демократів електорат більш прихильний до порозуміння з Росією, ніж у християнських демократів.

Читайте:Очередной провал роспропаганды в Харькове

Йдеться не про конкретне зняття санкцій, а про внутрішньонімецьку політичну дискусію. В цьому випадку це просто закидування певної вудочки, тому що очевидно - навряд чи Росія почне робити щось назустріч.

Мовляв, ми вам даємо шанс, але ви маєте щось зробити, і тоді ми можемо почати знімати санкції, не чекаючи на виконання усіх домовленостей. Це давня тема, яку просувають німецькі політики.

На даний момент у цієї пропозиції є кілька перешкод. Перша, це та, що в Європі більшість урядів не підтримують таку точку зору. А по-друге, і сама Росія не готова йти на ці поступки заради скасування санкцій.

В Росії вже звикли жити із санкціями і в системі координат президента Путіна - він особисто для себе вочевидь вирішив, що неприпустимо йти на якісь поступки, які б означали зменшення присутності Росії в окупованому Донбасі.

Тому така ідея виглядає більш теоретичною, вона більше призначена для діалогу німецьких політиків з їхнім електоратом, для міжпартійних та внутріпартійних дискусій. Але вона не є тією робочою ідеєю, яка реально лежить на столі, яка може стати практичною у найближчі місяці.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.