Трохи про обмеження у Німеччині

11 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Ще трохи про закони в Європі.

В німецькому готелі, де я зупинявся, крім стандартної форми мене попросили підписати папірець з попередженням про відповідальність за незаконне прослуховування і завантаження музики та відео, а також за використання будь-яких peer-to-peer систем (зокрема, торентів).

Додам, що в Німеччинні дуже важко знайти відкритий публічний wi-fi, оскільки, знову ж таки, існує закон, згідно якого власник точки несе юридичну відповідальність за всі протиправні дії.

Читайте:Щоб американські гроші не були пущені на вітер

Все рухається в сторону лібералізації і є висока ймовірність, що колись ці обмеження приберуть, проте сподіватись на публічні wi-fi точки в Німеччинні в даний момент я б не став.

Не думаю, що багато знайдеться людей, які вголос назвуть Німеччину Північною Кореєю, а заборону торентів - утисками свободи слова.

Источник: travel.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.