Турбіни Siemens: американська дубинка вже занесена

28 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Європейські санкції, введені у зв’язку з поставленими до Криму турбінами Siemens, недостатні. До списку внесені чотири посадові особи плюс три компанії.

Власне кажучи, це – струшування повітря. Формально Європейська комісія відреагувала на порушення режиму санкцій, але фактично сенсу це не матиме. Компанії можуть бути російською стороною перереєстровані, одні ліквідовані, а інші створені замість ліквідованих.

Посадові особи, яких умовно внесли до санкційного списку, будуть в’їжджати на територію країн Європейського Союзу не за службовими чи дипломатичними паспортами, а за звичайними, громадянськими.

Тобто в принципі такий підхід Європейської комісії є абсолютно формальним. Зрозуміло, що рівень цих санкцій, їх обсяг, їх якість абсолютно не стримують Росію. Тому вона пішла на цю операцію з турбінами Siemens.

Інша справа, що Siemens тут ніяк не постраждав, поки що принаймні. Але він співучасник всього цього діяння. Тому умовне покарання російських співучасників при відсутності будь-яких каральних заходів для європейського співучасника означає, що механізм обходу санкцій створено і функціонує, і таким чином стає привабливим для інших потенційних порушників.

В даному випадку Європейська комісія також мала покарати і Siemens, звичайно, серйозними штрафними санкціями, бо так чи інакше саме турбіни його виробництва за відповідної ліцензії Siemens потрапили до окупованої території Криму.

Штрафні санкції мали би бути у розмірі суми контракту. Нічого цього ми не бачимо.

Читайте:По поводу этого фото в России возбудили уголовное дело

Натомість бачимо бурхливу реакцію з боку європейської бюрократії на запровадження санкцій вищого рівня з боку Сполучених Штатів Америки. Це підтверджує те, що насправді в провідних країнах Європейського Союзу, як Німеччина, процвітає підхід: бізнес як зазвичай. Для них війна – це інша справа, а бізнес має бути збережений, більше того, розширений і продовжений.

І за цим криється фальшивість німецької позиції щодо того, що вони прагнуть врегулювання становища на сході України. При цьому вони не мають наміру зупиняти російську агресію. Вони називають це евфемізмом – конфлікт в Україні чи війна на сході України. І тому ситуація з Siemens цілком вписується в такі підходи, що, мовляв, війна війною, а бізнес як зазвичай.

Тому на голови таких німецьких політиків мала би раніше чи пізніше обрушитись американська дубинка. От вона занесена. І очевидно, що без таких підходів, які зараз пропонують в Сполучених Штатах, європейські так звані санкції будуть нагадувати окремі види швейцарського сиру, де дірок більше, ніж самого сиру.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.