Верховна Рада ще не виправила помилку

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Рада скасувала скандальний Закон Савченко. Не минуло і двох років, як народні обранці дозріли до очевидного для всіх адекватних людей рішення – закрити двері перед усіма педофілами та вбивцями, які завдяки ініціативі борчині Наді опинились на волі.

Нині усі плескають в долоні від захвату. Але нагадаю шановному панству, що два роки тому на пальцях однієї руки можна було перерахувати громадських активістів, експертів, політиків, які публічно насмілились критикувати цей закон. Дякую усім колегам, які не побоялись бути "непопулярними", говорили правду і витримали від ура-патріотів весь той шквал бруду та критики.

Читайте:Интересный факт из прошлого Надежды Савченко

На жаль, таких недолугих законів, як у випадку з ініціативою Савченко, у нас вистачає. Тому тут потрібна системна, професійна робота.

Як бачимо, встановлення верховенства права в Україні – тривалий процес. Але можливий. Очевидно, що без перманентної боротьби країну не змінити. А змінювати, як бачимо, хоч греблю гати.

Наступний крок - встановлення європейської системи адміннагляду. Лише тоді можна буде сказати, що Рада виправила свою помилку.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.