Убивати за бабло і вмерти смертю собаки

3 Авг 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Гарно напустив шороху Кремлю Reuters матеріалом про 40 убитих російських військовослужбовців у Сирії, про розцінки на убивство, про занижені офіційні цифри убитих від російських відомств.

Так відмінно зашкварило, що Пєсков видав стару пісню про російських громадян-добровольців, як не по лінії держави і Міноборони РФ не має до них ніякого відношення.

Те саме недавно, про найманців-ударників лунало щодо Агєєва, який чесно зізнався, що за вчасну платню йому було однаково, що робити. Працювати будівельником у Сеулі або отримувати 16 тисяч гривень в бандоформуваннях "ЛНР".

Reuters пише про свіжі могили російських військовослужбовців у Сирії. Подає факти про одного трупака із Бєлорєчєнська, який після досвіду Чечні і російських ВДВ готовий був топити Сирію в крові за скромні $6000.

Пишуть про інших "за Русь и царя головы сложивших" - із закритих цвинтарів, із портретами, скромно маскуючими дати загибелі.

Читайте:У Украины осталось единственное окно возможностей

Необхідність погасити кредит, агресивна кисельовська пропаганда, проїдаюча мозок до стану решета і пофігізм рідні - благодатний ґрунт аби кожен, хто пішов убивати когось на Донбасі чи в Сирії за бабло поліг смертю собаки. І його цуралися. Забули. Викреслили ж рідні матері та дружини.

Матеріали Reuters давно стали для мене компасом. Пригадую, як влітку великі чиновники запевняли, що на східному фронті без перемін і лиш Reuters у твітері виклав світлини перетину російської техніки кордону в районі Ізварине.

Саме Reuters в березні цього року першим написав про вигрузку російської бронетехніки біля наших кордонів поблизу Ростова. Саме фотокори видання у травні оприлюднили цікавий матеріал про те, як Сучков сприяв призначенню Сашка Захарченка в королі Донбасу. Саме Reuters першим написало про три турбіни Siemens в Криму - і в результаті ФРН вимагає санкції для РФ, а РФ не раз відхрестилась від тих самих турбін.

Мораль: та просто ржачно, коли ми тут обговорюємо матюкливу "журналістику" Савченко або натовпи фанів Гужви. Оце стандарт журналістики.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.