Україна втручалась у вибори в США?

13 Июл 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Вчора кандидат на місце голови ФБР пообіцяв розібратись, чи втручалась Україна у вибори у США у 2016-му році. Мова про "амбарну книгу Януковича", яка винирнула нізвідки саме перед виборами в США. Весь світ завдяки "плідній роботі" українських активістів, які берегли книгу всі ці роки після Майдану, побачив сторінки, де значилися суми та підписи людей, які нібито отримували гроші в касі Партії регіонів. Одним з отримувачів був піарник Трампа Манафорт, що призвело до його гучної відставки і було використане як інформпривід проти Трампа командою Клінтон. Згадали?

Читайте:Сын Трампа встречался с русскими

А тепер речниця Білого дому розказує журналістам, що "якщо і є якісь докази змови у ході минулих президентських виборів у США, то це - докази змови між Демократичною партією США та урядом України". Як же так?

Читайте:Путин может блефовать и подымать ставки

А все дуже просто. Опублікована "Книга" була не книгою, а стосом ксерокопій, які неможливо дослідити на достовірність. Майже три роки вона зберігалася в амбарах активістів, які вилучили її в Межигір'ї. І ось, поява цих "важливих доказів високопосадової корупції", за якими неможливо нічого довести, з'являється саме під час виборів. Правда, прекрасно? Нагадати ім'я борчуна-героя, який витяг на світ божий ці копії, або самі погуглите?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.