З-за столу треба вставати голодним

20 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

#Хара#хачі#бу(hara hachi bu) - те, що жителі острова Окінава, "землі щасливих безсмертних", промовляють перед вживанням їжі.

Суть цього вислову в тому, що треба вставати з-за столу з легким відчуттям голоду, відсотків на 80, відчуваючи, що з'їв би ще.

Тих 20% (грань, між відсутністю відчуття голоду та повною ситістю), і визначають, втратите ви вагу, чи наберете.

А якщо ще ваша їжа на 80% складається з продуктів з#геропротекторними властивостями, тобто такими, що сповільнюють старіння, то ви максимально сприяєте реалізації свого #потенціалу#довголіття, який закладений в кожному з нас (вчені називають цифру, поки що!, 125 років).

#Мак

#Холін (вітамін В4) сприяє покращенню довготривалої пам'яті та активує роботу мозку.

Крім довготривалої пам'яті в повсякденному житті не обійтися без концентрації уваги - здатності утримувати інформацію в короткотривалій пам'яті. І доповнення раціону ложечкою маку - вірне рішення. Холін також запобігає відкладенню жиру в клітинах печінки, має антистресорну дію.

#Кальцій та #Магній - це здорова нервова система, міцні кістки. Мак у поєднанні з #какао - це ще додатковий захист мозку.

#Флавоноли какао, як ніякий інший продукт, допомагають сконцентруватися (екзамени, важливі зустрічі - згадайте про какао! Але без цукру, і, якщо ви не дитина - то й без молока).

#Імбир оздоровлює слизову оболонку шлунка, запобігає виразкам та є антиканцерогеном, тому, можливо, японці його так багато споживають і живуть довго:)

#Мій#сніданок.

#Салат із помідорів, листової зелені (шпинат, рукола, цибуля, листя буряка і капусти калє), імбиру, ложки кисломолочного сиру та чайної ложки оливкової олії.

#Паста з кисломолочного сиру з ягодами (полуниця, чорниця), 1/2 склянки кефіру, насінням льону і маку.

#Какао на воді.

Шлях до довгого і здорового життя ми прокладаємо самі, зокрема, ще через те, що вчасно зупинимось їсти... хара хачі бу.

Источник: health.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.