Cyberpunk 2077. Перші відгуки про головну гру рокуСюжет

Cyberpunk 2077 вже можна скачати

До релізу довгоочікуваної RPG від творців Відьмака залишилося трохи більше доби. У мережі вже з’явилися перші відгуки.

 

Найочікуванішу гру останніх років Cyberpunk 2077, реліз якої неодноразово переносили, вже можна завантажити на свій комп’ютер. Але запустити її можна буде не відразу — офіційний вихід заплановано на 10 грудня. Тим часом з’явилися перші оцінки журналістів, які пройшли передрелізну версію гри. Корреспондент.net розповідає подробиці.

 

 

Cyberpunk 2077: чи варто було чекати

 

Cyberpunk 2077, яка розробляється польською компанією CD Projekt RED, відомою за культовою серією відеоігор Відьмак, була анонсована у 2012 році. Відтоді вона неодноразово переносилася.

 

У 2018 році вперше був опублікований геймплей гри, який викликав захоплення і посилив очікування мільйонів користувачів по всьому світу.

 

На наймасштабнішій ігровій конференції Electronic Entertainment Expo минулого року стався ще більший фурор — у грі з’явився актор Кіану Рівз, відомий головною роллю в культовій кіберпанк-трилогії Матриця.

 

Cyberpunk 2077 — це RPG від першої особи з відкритим світом у вигляді футуристичного міста Найт Сіті. Гравець повинен буде проходити першорядні і побічні місії, розвивати персонажа і прокачувати його навички. Все це буде впливати на героя і гру загалом.

 

Дія розгортається в похмурому фантастичному майбутньому, що настало після кібернетичної революції з повсюдним поширенням кіберімплантів.

 

Гра вийде на всіх платформах — ПК, PS4 і PS4 Pro, PS5, Xbox One/One X, Xbox Series X/S, а також Google Stadia — в ніч на 10 грудня.

 

8 грудня 2020 року CD Projekt RED випустила релізний трейлер Cyberpunk 2077 з новими кадрами із гри. У відео можна побачити кат-сцени, погоні, а також епізоди перестрілок із противниками.

 

 

Днем раніше почалося передзавантаження ПК-версії для геймерів, які попередньо замовили гру. І разом із цим було знято ембарго на публікацію відгуків профільних видань про гру.

 

На даний момент на популярному зібранні Metacritic уже з’явилося 46 оцінок західних журналістів, а середній бал гри становить 91 зі 100.

 

Відгуки на Cyberpunk 2077

 

Деякі оглядачі відзначають, що такого стрибка, як при переході між трьома частинами Відьмака, чекати не варто, але більшість згодні з тим, що Cyberpunk 2077 вийшов прекрасною рольовою грою з безліччю сильних складових і незначними проблемами, які можуть бути вирішені в оновленнях.

 

Оцінки деяких відомих зарубіжних видань:

  • Game Informer — 9/10
  • PC Gamer — 78/100
  • GameSpot — 7/10
  • IGN — 9/10
  • GamesRadar+ — 5/5
  • VG247 — 10/10
  • PCGamesN — 9/10
  • VGC — 5/5
  • GamesBeat — 3/5
  • Stevivor — 9,5/10
  • Windows Central — 5/5
  • TheGamer — 10/10

Журналісти всі як один захоплюються рівнем опрацювання та постановки гри, варіативністю її сюжету (кожне прийняте гравцем рішення в підсумку призводить до значних наслідків).

 

Варіативність геймплея дуже залежить від набору удосконалень персонажа. Якщо у вас є посилені ноги — ви зможете вистрибнути через вікно другого поверху, або, можливо, у вас є посилені руки, тоді у вас вийде виламати зачинені двері.

 

Рецензенти порівнюють рівень деталізації Найт-Сіті і його околиць з іграми Rockstar — кожен метр локацій можна вивчати годинами, але взаємодіяти — не з усіма. Також вони розхвалюють квести за участю другорядних персонажів.

 

VentureBeat, видання, яке поставило найнижчу оцінку Cyberpunk 2077 з усіх критиків на даний момент — 60/100, скаржиться на відсутність новаторських рішень у грі, стерильність Найт-Сіті і недоробленість гри в технічному плані.

 

«У Найт Сіті нічого не відбувається. По суті, Cyberpunk 2077 — це карткова гра. Ви вибираєте квест з меню, а потім йдете і робите те, що розробив для вас розробник», — пише видання.

 

Як пише агентство Bloomberg із посиланням на опитування десяти аналітиків, продажі Cyberpunk 2077 за перший рік після виходу повинні наблизитися до позначки у 30 мільйонів копій.

 

Експерти вважають, що крім ажіотажу до релізу, до рекордних продажів геймерів підштовхнуть хороші оцінки критиків і відмінно побудована рекламна кампанія.

 

 

Де купити Cyberpunk 2077

 

Офіційний сайт Cyberpunk 2077 пропонує придбати цифрову версію гри в таких онлайн-магазинах:

  • Steam (+розповідь про бойового таксиста від сценариста Cyberpunk 2077)
  • GOG (всі гроші отримають розробники. За прив’язку до облікового запису GOG гравці отримають ексклюзивні предмети в Cyberpunk 2077)
  • Epic Games
  • PlayStation Store
  • Microsoft Store

Вартість на PC становить 899 гривень, на PlayStation — 1530 гривень, Xbox — 1695 гривень. На даний момент можна купити виключно стандартне видання.

 

 

Системні вимоги Cyberpunk 2077

 

Мінімальні системні вимоги для PC:

  • ОС: Windows 7 або 10
  • Процесор: Intel Core i5-3570K або AMD FX-8310
  • Оперативна пам’ять: 8 GB
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 780 або AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Версії 12
  • Місце на диску: 70 GB

Рекомендовані системні вимоги для PC:

  • ОС: Windows 10
  • Процесор: Intel Core i7-4790 або AMD Ryzen 3 3200G
  • Оперативна пам’ять: 12 GB
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1060 або AMD Radeon R9 Fury
  • DirectX: Версії 12
  • Місце на диску: 70 GB

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ