Для України є дуже гарна новина!

24 Апр 2017 | Автор: | Комментариев нет »

За результатами першого туру виборів у Франції Еммануель Макрон має 62%, а Марін Лє Пен – 38% підтримки. Тобто більшість підтримала Макрона і це дуже гарна новина для України. Макрон – єдиний кандидат, який має чітку проєвропейську і проукраїнську позицію. Звісно, він небагато говорив про Україну, але якщо говорити про інших кандидатів, Фійона або Лє Пен, то звичайно, вони були чітко проросійські і антиукраїнськими.

Так от. Макрон - дуже добре для України, бо дійсно ставить крапки у питанні безвізового режиму. Нарешті це питання виходить на фінішну пряму.

Французи кажуть, що ці вибори є унікальними. Вперше в історії 5-ої республіки жоден із кандидатів головних партій, лівих і республіканців, не пройшов до другого туру. Для правих це взагалі катастрофа, бо такого ніколи не було. Всі "праві" кажуть, що це поразка Фійона, а "ліві" взагалі в повному шоці. Тому ці великі партії чекає велика перетрубація.

Читайте:Выйти из зоны евро? Ты что, дура совсем?

Щодо другого туру, то це все одно, що вибирати поміж Обамою і Трампом. Макрон – проєвропейський, має ліберальний підхід. За нього голосували люди, які вірять у Францію і випромінюють оптимізм. Прихильники Лє Пен – це люди із меншими заробітками, які бояться імміграції. Тобто такий собі ліберальний глобаліст проти націоналіста.

Далі ще будуть вибори до парламенту і головне питання полягає в тому, з ким Макрон управлятиме країною. Французька система подібна до української, є президент, а глава уряду – представник більшості. Яким буде уряд, адже Макрон у партії тільки рік і чи зможе він сформувати більшість – тепер питання.

Результат Марін Лє Пен – рекордний результат, хоч перший тур вона і не виграла. Це означає, що французи не піддаються на популізм так просто. Французи – люди освічені, мають один із найвищих рівнів розвитку нації. Щоб це зрозуміти, варто подивитися хоча би їхні теледебати.

Читайте:Парижнаш?

Другий тур виборів пройде 7 травня і якщо не станеться нічого надзвичайного – то за всіма показниками виграє Макрон. Марін все-таки має обмеження свого електорату і він не росте. Оця її антиєвропейська риторика трохи лякає французів усередині, а економічна політика у серйозних людей взагалі викликає сміх. Більшість французів позитивно ставляться до Європейського Союзу і не хочуть, щоб країна виходила із зони євро. Тому Лє Пен ці вибори програє, а Макрон виграє другий тур із серйозною перевагою – десь 60 на 40.  

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.