Картингіст-далекобійник

14 Окт 2016 | Автор: | Комментариев нет »

В Україні повним ходом йдуть аматорські змагання з картингу Red Bull Kart Fight, переможець яких поїде прямісінько в Дубаї. Ти ще не заявився на участь в кваліфікаційних заїздах? Скоріше заходь на сторінку змагання, яке зараз у самому розпалі! А щоби налаштуватися на переможний заїзд, читай історію Даічі Накамігави, який здійснив дивовижну подорож на 50-кубовому гоночному карті з Токіо до Кіото.

Надихнули його на це відомі перегони на витривалість "24 години Ле-Ману" та "24 години Нюрбургрингу". Подорож Даічі також тривала 24 години. Подолана під час поїздки відстань – близько 500 км.

Їхати довгий час на такому малому гоночному авто набагато складніше, ніж на звичайному. "Тендітний на вигляд карт складається з двотактного 50-кубового двигуна, системи охолодження, шасі та з'єднаних між собою коліс, – розповідає Даічі. – Тіло водія повністю відкрите". Відчайдушному водієві довелося нелегко на шляху до своєї мрії: "На карті немає підвіски, тому кожну нерівність я відчував усім тілом. Були моменти, коли я щосили тримався за кермо, аби не вилетіти з сидіння".

Через малий об'єм двигуна на карті не можна їздити деякими дорогами, що стало однією з проблем подорожі. А на трасах, де Даічі міг вільно пересуватися, були проблеми зі швидкістю. "Максимальна швидкість мого карту не перевищує ліміти швидкості на трасі. Але динаміка її набору не порівняна зі звичайними авто. На підйомах я щосили тиснув педаль газу, але все одно міг плентатися, як черепаха. Особливо важко було обганяти вантажівки", – ділиться враженнями Накамігава.

Згодом Даічі звик до проблемної їзди та почав насолоджуватися мальовничою дорогою до Кіото. "Інтенсивність руху та температура повітря були цілком прийнятні", – розповідає японець. Навіть дощ, який почався, коли він під'їхав до Хаконе, не зіпсував йому настрій. Дороги стали мокрі та слизькі, тому картингістові довелося скинути швидкість.

Єдина зупинка, яку зробив Даічі для відпочинку під час своєї подорожі, була у місті Хамамацу. Під кінець довгої поїздки він був виснажений, сонний та майже не дивився навкруги. "Коли я побачив дорожній знак, що вказував на близькість мого пункту призначення, зітхнув з полегшенням, – каже Даічі. – Погано пам'ятаю ту частину маршруту, бо було занадто спекотно, а я був дуже виснажений. Я просто терпляче їхав до свого фінішу".

Врешті-решт, після 24-годинного шляху, подолавши усі складнощі та втому, Даічі Накамігава досяг своєї кінцевої мети – міста Кіото. Там його зустріли як зірку. "Багато іноземних туристів посміхалися мені та фотографували. Це було схоже на подіум пілся гонки. Я відчував себе героєм!" – розповідає він.

9 жовтня пройдуть регіональні фінали контесту Red Bull Kart Fight. Національний фінал відбудеться 16 жовтня в Києві

Источник: sport.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.