Керівництво “Борисполя” закликає утриматися від необ’єктивних публікацій щодо обшуків

27 Июл 2016 | Автор: | Комментариев нет »

В Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" представниками прокуратури міста Києва спільно із співробітниками Служби безпеки України проводяться слідчі дії, пов'язані з поставкою детекторів вибухових речовин компанією-переможцем ТОВ "Проектно-технічний центр".

Про це повідомили у прес-службі аеропорту.

Придбання такого обладнання було викликане необхідністю забезпечення авіаційної безпеки та постійного підвищення її рівня, враховуючи як внутрішні, так і зовнішні сучасні загрози для аеропорту. З цією метою, керуючись нормами чинного законодавства, що регулють порядок проведення державних закупівель, Державним підприємством "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за процедурою відкритих торгів було оголошено конкурс на постачання відповідного обладнання, де переможцем за найбільш економічно вигідною пропозицією було визначено ТОВ "Проектно-технічний центр".

Наразі, керівництво ДП "МА "Бориспіль" максимально сприяє розслідуванню, надає слідству всі необхідні документи та звертається до представників ЗМІ з проханням надавати об'єктивну, перевірену інформацію та утримуватися від непідтверджених звинувачувальних заяв на адресу підприємства.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", 26 липня київська прокуратура заявила про обшуки в "Борисполі".

Источник: finance.obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.