Нова витівка Трампа: постає питання адекватності дій

1 Июн 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Безумовно це є порушенням (Дональд Трамп у порушення протоколу роздавав світовим лідерам номер свого мобільного телефону – Ред.), бо на дипломатичному рівні, а тим більше на найвищому рівні глав держав та урядів питання не вирішуються таким чином. Це можливо і припустимо для бізнесу, хоча керівники топ-компаній такого робити не будуть.

Тому звісно така поведінка Трампа показує, що новий американський президент недостатньо кваліфікована людина в міжнародних, дипломатичних справах.

По-друге, в Трампа безумовно є протоколісти, спеціалісти, але їхній вплив виглядає мінімальним або відсутнім. Це теж свідчить про те, що він не хоче слухати поради фахівців. Тому тут дійсно смішно виглядає, що таке в принципі можливо.

Читайте:Світ перегляне плани щодо України

Звісно це стосується і питань безпеки. Враховуючи те, що людина має червону кнопку, але поводить себе не зовсім адекватно, постає питання щодо адекватності дій в інших гострих ситуаціях. Чи не поставиться світ на межу якогось конфлікту з використанням ядерної зброї. Це дуже серйозно, і звісно тут треба доводити громадськості, що так не можна робити. Грубо кажучи, треба вчити вести себе у відповідності до посади.

Хоча світ і розвивається дуже динамічно, зокрема в технологічній сфері, але певні традиції, засади міжнародного спілкування мають бути збережені. Формати можуть бути нові, проте все одно вони мають підкорятися певним правилам.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.