Новий очільник ФБР: найцікавіше почнеться восени

3 Авг 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Я думаю, що новий очільник ФБР Крістофер Рей буде більш лояльним, ніж попередній голова Комі. Це, в першу чергу, політичне призначення, тому поживемо - побачимо.

Його кандидатуру підтримав Сенат. Я думаю, що дійсно буде розглядатися варіант корупції в Україні, в першу чергу. І другий варіант - це втручання України в вибори у Сполучених Штатах Америки. Звичайно, це буде не на такому рівні, коли втручався Кремль. Але тим не менш будуть перевірятися контакти, в тому числі адміністрації Порошенка, посольства України в США, різні інші контакти через олігархів, через які могла поставлятися інформація в штаб Хілларі для того, щоб зменшити шанси Трампа на перемогу.

Наслідки, які можуть бути для України – це похолодження стосунків між Банковою та Білим домом. Але це не обов’язково означає ускладнення стосунків з Україною. Я думаю, що просто буде менша довіра до української влади.

Читайте:Они в Раде не украинцы

Стосовно російського втручання у вибори в США зараз триває розслідування. Сам факт втручання був, але доказів наразі недостатньо. На мою думку, найцікавіше почнеться восени, коли можуть з’явитися докази і інші сенсаційні речі.

На сьогоднішній день ми бачимо те, що представники Кремля зустрічались з оточенням Трампа. Те, що вони передавали певну інформацію. Те, що певну інформацію для Трампа передавав WikiLeaks, і те, що хакери Росії дійсно втручались. Але на якому рівні це відбувалось, які деталі і наскільки це вплинуло на результати виборів, наскільки там був замішаний особисто Трамп, ми поки цього не знаємо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.