Газовi композитнi балони - якi комплектуючi потрiбнi?

Газові композитні балони - які комплектуючі потрібні?

Використання газових композитних балонів застосовується в різних галузях, включаючи побут, легку промисловість та медицина. Наприклад, обладнання має особливий попит під час сезону опалення та під час проведення ремонтних робіт. Для забезпечення безпеки та ефективної роботи газове устаткування повинно буде обладнане спеціальними комплектуючими (котре можна придбати на cylinder.org.ua). 

Перш за все, обирається запобіжний клапан. Основна мета його використання - регулювання подачі газу з балона за потребою споживача. Деталі даного типу бувають різні, але найбільш поширеними є моделі з різьбленим з'єднанням. Наприклад, для балонів з пропаном використовують клапани з різними різьбовими з'єднаннями та клапани з ніпельним підключенням для кисневих систем. 

Додатково необхідно підібрати редуктор. Компонент відповідає за зниження тиску в балони до потрібного (робочого) рівня. Розділяються загалом на комплектуючі для горючих та негорючих газів. Найпопулярніші моделі з одним ступенем редукції для зниження тиску на 3-4 бара. 

Манометр - ключовий прилад, котрий застосовується для контролю за рівнем тиску в композитному балоні на вході та виході з редуктора. Ущільнення відбувається при застосуванні мідної шайби. Залишок газу в балоні виводиться на механічний або електронний  циферблат. Використання якісних деталей для манометра, наявність підтвердження проходження сертифікаційних випробувань - основна вимога для вибору якісного газових комплектуючих. 

Також, необхідно передбачити можливість для придбання шланга. Деталь виконує функцію з’єднання клапана та редуктора, дозволяє контролювати рівень тиску та попереджати про можливі проблеми. Для можливості дозаправлення балона також слід придбати додатковий перехідник.

Варто запам’ятати - дозволяється тільки експлуатація завідома справних газових систем та відповідних комплектуючих, деталей. Неякісні матеріали, котрі не пройшли успішно необхідні сертифікаційні випробування небезпечні для експлуатації як безпосередніми споживачами, так і становлять потенційну загрозу для довкілля. 

На товари діють умови гарантійного обслуговування від виробника та повернення, заміну при виявленні виробничих дефектів. Товари можливо замовити з доставкою або самовивозом із магазину (деталі обговорюються із менеджером).

Оформити замовлення можливо онлайн або по контактному номеру телефону. Менеджер зорієнтує про наявність товарів на складах, умовах доставки та гарантійного обслуговування. Можливий самовивіз та відправлення замовлень кур’єрськими службами.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.