Холодильні централі: переваги використання

Холодильні централі (https://hlad.com.ua/ua/production/holodilnie-tsentrali/) це установки, що включають один або більше компресорів в залежності від особливостей самих компресорів і завдань холодильного обладнання.

При використанні одного і декількох компресорів вони монтуються на одну жорстку раму і працюють паралельно. Компресори обслуговуються єдиним всмоктуючим і нагнітальним колектором, оснащуються загальними приладами управління, автоматики та захисту.

До складу холодильних централей можуть входити поршневі і спіральні компресори Aspera, Bitzer, Bristol, Copeland, Frascold, Maneurop, Sanyo, а також гвинтові компресори Bitzer, Frascold, RefComp.

холодильні централі

Холодильні централі: переваги використання.

Використання холодильних централей дозволяє отримати цілий ряд переваг і можливостей:

  • при неповному завантаженні регулювати продуктивність обладнання як за допомогою включення і виключення окремих компресорів (якщо їх декілька), так і за допомогою включення/відключення головок поршневого компресора;
  • економити електроенергію завдяки більш точній відповідності до навантаження;
  • знижувати шуми і вібрації установки;
  • використовувати низький пусковий струм;
  • працювати в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання обслуговуючого персоналу.

Холодильні централі з декількома компресорами збільшують надійність обладнання завдяки принципу резервування - можливості працювати протягом тривалого часу без одного компресора.

Установка може бути змонтована довгими лініями з довільними кутами вигину.

Холодильні централі створюють штучний холод в централізованих системах холодозабезпечення. Вони вважаються найкращим рішенням для таких об'єктів, де розташована велика кількість споживачів холоду. Крім того, холодильні централі відповідають найвищим вимогам до надійності обладнання, тому можуть використовуватися в супермаркетах, виробничих цехах та інших приміщеннях, що вимагають постійної підтримки певних температур.

Компанія «Хладсервіс» пропонує холодильні централі, що працюють в низькотемпературних і середньотемпературних режимах. Великий вибір додаткових опцій дозволить вам зробити вибір комплектації, необхідної для будь-якого варіанту застосування.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.