Купити спирт "Альфа"

Етанол категорії «Альфа» належить до харчових спиртів преміум рівня. Це еталонний продукт, який виробляється повністю із застосуванням добірних, першокласних зернових культур. Цей важливий фактор визначається і ГОСТом – нічого іншого, окрім пшениці чи жита. Відсоткове співвідношення етанолу, води та домішок в «Альфі» – 95:5. Це один із найчистіших і найцінніших продуктів у лінійці харчових спиртів. Основне призначення та застосування етанолу «Альфа» також визначено цим фактом; його використовують із виробництва преміального алкоголю. В основному з нього виробляють дорогу якісну горілку. Ненабагато, але все ж таки перевершує «Альфу» за своїми харчовими характеристиками спирт «Пшенична сльоза».

Основні характеристики етанолу
"Чистий" смак - головна особливість спирту "Альфа". Це зумовлено, звичайно ж, відсутністю в ньому домішок та шкідливих компонентів. Це, можна сказати, «кристальний», класичний напій серед питних спиртів, у якого практично відсутні характерні для етанолів нижчого класу пекучість та спиртовий смак.
За рахунок своєї нейтральності спирт Альфа знайшов застосування не тільки в алкогольній індустрії, але і в інших галузях народного господарства. Він широко використовується у фармпромисловості, медицині, а також у харчовій галузі. На його основі виготовляють лікувальні настоянки, антибактеріальні/антисептичні препарати. Також він має властивість – значно покращувати споживчі характеристики продуктів харчування.
Спирт (у своєму чистому вигляді), герметично упакований може зберігатися досить тривалий час, за умови, що на нього не потраплятимуть прямі сонячні промені, а температура повітря в сховищі не перевищуватиме +15°С.
Використовується етанол марки «Альфа» як і самостійний алкоголь (потрібне попереднє розведення водою), і у складі різноманітних коктейльних напоїв. Варто лише враховувати, що розведений спирт має досить обмежений термін зберігання.

Чому купити спирт «Альфа» краще у нас
Чисті спирти з високою харчовою цінністю – це особливий вид етанолів. І виробляються далеко не всіма заводами. Для отримання якісного продукту, що відповідає ГОСТу та потрібним органолептичним показникам необхідна наявність високоточного обладнання та дорогих технологій. Отримати "Альфу" або "Пшеничну сльозу" набагато складніше і витратніше, ніж, скажімо, спирти категорії "Люкс", "Екстра" або вищого очищення. Тому харчові спирти з високою цінністю випускаються в дуже обмежених кількостях, і коштувати як спирти з нижчою харчовою цінністю вони просто не можуть.

Наша компанія пропонує вам купити спирт Альфа за справедливою вартістю. Це справжній найчистіший етанол заявленої категорії від виробника. Ми надаємо сертифікати якості та свої гарантії на весь товар, що реалізується.
Етанол «Альфа» фасується в еко тару (ПЕТ пляшки). При дотриманні потрібного температурного режиму в такій упаковці спирт зберігатиме всі свої властивості заводу дуже довго. Доставка замовленої продукції здійснюється нами по всій Україні.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.