Своя квартира в розстрочку - це добре, а в зданому будинку ще краще!

https://fortecya.lutsk.ua/

Якісні квадратні метри по класній ціні та з найдовшим розтермінуванням на ринку? Нам цього мало! Наш досвід, команда професіоналів та експертів дає можливість якісно змінювати ринок нерухомості Луцька. Наша глобальна мета — підняти рівень поваги до майбутніх мешканців і рівень відповідальності забудовників.

Як вам однокімнатна квартира в 37 квадратів? А двокімнатна – на 60 метрів або трикімнатна площею 84 м2?

Ми пишемо, що наш ЖК — справжня королівська заміська резиденція, планування квартир відповідні. Але про все по порядку.

  • У кожній квартирі — просторий балкон: 5,4 метра та 6,1 метра в одно- та двокімнатних квартирах і 12-метрова кімната з повністю заскленої стіною в трикімнатній. Уже передчуваєте сонячні ванни з розкритими навстіж вікнами під аромат хвої?
  • Як можна більше світла. На одно- та двокімнатну квартиру — балкон і два вікна: одне – на всю стіну, друге — кутове. У трикімнатній — чотири вікна, два з них – на всю стіну. Це, по-перше, економія електроенергії. По-друге, сонце покращує настрій, заряджає енергією і підвищує продуктивність.
  • Багато «повітря» і правильна прямокутна форма кімнат, наближена до квадрату. Наші планування — це «чистий аркуш». Можна оформити в скандинавському стилі, пограти з еклектикою, перетворити квартиру в індустріальний лофт або старовинний замок. Не дарма ж ми назвали ЖК – «Сімейна Фортеця».

Слідкуйте за нашими соцмережами — будемо розповідати про кожне планування окремо і пропонувати варіанти облаштування. Можливо, саме ми пробудимо в вас талант дизайнера.

Телефонуйте! Швидка за номером (066) 104-04-04.

Заходите до нас на нетривіальний сайт: https://fortecya.lutsk.ua/.

Або підписуйтесь на наші ненудні сторінки в соц мережах: https://www.facebook.com/fortecya.lutsk/,

https://www.instagram.com/fortecya.lutsk/.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.