У Нiмеччинi на аукцiонi продали автомобiль Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut за 135 млн.eвро

На аукціоні Sotheby's, що пройшов 5 травня у музеї Mercedes-Benz у Штутгарті, пішов з молотка найдорожчий автомобіль у світі. Ним стало рідкісне купе Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut 1955 випуску, продане за 135 млн євро.

Торги проходили в закритому режимі, тому брати участь у них могло лише вузьке коло осіб і, зокрема, колекціонерів, один з яких у результаті став володарем раритетного купе.

Ім'я щасливчика не розкривається, але головне тут, зрозуміло, в іншому - в тому, що куплений ним "Мерседес" виявився найдорожчим у світі, перевершивши попереднього рекордсмена в особі Ferrari 250 GTO 1962 випуску, проданого чотири роки тому за 48,5 млн доларів або 3 млрд рублів за поточним курсом.

Тим часом, проданий у Штутгарті Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut є одним з прототипів, створених гоночним відділом Mercedes-Benz на чолі з Рудольфом Уленхаутом у 1955 році. Здатність розганятися майже до 290 км/год робила його одним із найшвидших автомобілів того часу.
Також пропонуємо - тренінг Ефективне управління продажами, а також онлайн корпоративні тренінги для керівників в компаніях.

                Рідкісний Ferrari LaFerrari Aperta продали на аукціоні: сума операції встановила рекорд


Спорткар Ferrari LaFerrari Aperta 2017 року пішов з молотка за рекордну суму $5 360 000- розповідає Наталія Дегтярьова, авто експерт
Спорткар Ferrari LaFerrari Aperta - одна з найбажаніших моделей італійського виробника гоночних автомобілів. І не дивно, що один із екземплярів цього авто був проданий з аукціону Bring a Trailer за рекордну суму $5 360 000.

Майже новий екземпляр Ferrari LaFerrari Aperta 2017 року випуску з пробігом всього 162 миля (близько 259 км) був виставлений на аукціон у квітні 2022 року. Власник планував виручити за свій ексклюзивний спорткар кілька мільйонів доларів.

Остаточну суму угоди встановила справжній рекорд. Як стало відомо "Автоновостям дня", рідкісний Ferrari LaFerrari Aperta пішов з молотка за 5 360 000 доларів США (більше 361 млн рублів за поточним курсом). Це найбільша операція, проведена на онлайн-аукціоні. Покупець автомобіля побажав залишитися інкогніто і про його подальші плани щодо купленого Ferrari LaFerrari Aperta можна лише здогадуватися.

Нагадаємо, під капотом у проданого Ferrari LaFerrari Aperta встановлено безнаддувний 6,3-літровий двигун V12 у парі з електромотором потужністю 950 к.с. Салон автомобіля виконаний з контрастної чорної шкіри та алькантари з червоними вставками. Новий власник спорткара отримає всі документи на автомобіль, включаючи документацію про те, які роботи з технічного обслуговування було виконано першим господарем.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.