Як боротися зi старiнням шкiри?

Коли людина чує словосполучення «Виглядати молодше на 15 років», то він одразу ж думає про пластичну операцію. Звичайно, такий варіант має право на існування, але в цьому випадку пацієнт перед операцією має підписати з клінікою договір, у якому сказано, що при ускладненнях пацієнта не матиме жодних претензій. Важливо розуміти, що після будь-якої пластичної операції однаково виникнуть негативні наслідки та побічні ефекти. Пластична операція не врятує вас від появи нових зморшок. Вони з'являтимуться знову і знову.

Але є спосіб, який дозволить усунути причину раннього старіння. Для цього не доведеться звертатися до клініки та лягати під ніж. Зверніть вашу увагу на медичний центр «Вірсавія», де фахівці використовуються найновіші апаратні методики, які дозволять вам виглядати так, наче вам на 12-15 років менше, ніж насправді.

Термоліфтинг Fractora Firm має спеціальну насадку, яка впливає на шкіру таким чином, що всі шкірні ресурси активізуються. Завдяки термоліфтингу, ви зможете знову відчути себе молодшою та привабливішою. Мріяли помолодшати? Ви маєте таку можливість.

Термоліфтинг Fractora Firm – це можливість отримати величезний заряд молодості, не вдаючись до хірургічного втручання у ваше тіло. Лише один апарат здатний оновити ваші тканини. Якщо при пластичній операції ваше обличчя перетворювалося на мляву маску, то при використанні апарату такого не станеться. Можете не сумніватися, найкращого способу проти раннього старіння шкіри сьогодні просто не вигадали. Якщо ви комплексували, перебуваючи в компанії з молодими дівчатами, тепер це в минулому. Апаратні методики BodyTite були розроблені вченими із Ізраїлю. Тепер і ви можете спробувати цей метод, який дозволить вам вирішити естетичні проблеми шкіри. Найважливіше, що метод впливає на шкіру будь-якої чутливості та типу, що важливо.
Доречи, ми даруємо 50% знижки на манікюр Київ, біль детально тут https://www.instagram.com/gradilolya/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Як здійснюється апаратне омолодження?
Насправді все дуже просто. Апарат впливає на шкіру за допомогою радіочастотної енергії, контролюючи температуру нагрівання шкірного покриву. Ефект при цій процедурі видно відразу!

Слід зазначити, що аплікатор Fractora Firm може похвалитися не лише високою ефективністю, а й безпекою. З особливостей слід виділити, що даний метод дозволяє позбавитися другого підборіддя, підтягнути шкіру, омолодити обличчя. Крім цього, є ще безліч причин скористатися апаратною методикою. У найкоротший термін аплікатор поверне вам молодість.

Переваги фракційного термоліфтінга fractora firm.
ГІДНОСТІ ФРАКЦІЙНОГО ТЕРМОЛІФТИНГУ FRACTORA FIRM
Слід виділити переваги, на які слід звернути вашу увагу:
  - Висока безпека та ефективність процедури. Слід зазначити, що така технологія унеможливлює ризик пошкодження шкіри. Цю процедуру можна проводити цілий рік. Навіть улітку процедура зовсім не шкодить шкірі;
  - одна з головних переваг полягає в тому, що процедура може спокійно проводити на людині, у якої будь-який тип шкіри;
– А ще цю методику можна використовувати для реабілітаційних процедур після пластичних операцій. Термоліфтинг відмінно поєднується з різними апаратними та терапевтичними процедурами;
  - Термоліфтинг виглядає не тільки для жінок, але також і для чоловіків, які хочуть виглядати гарно.

Після процедури результат буде видно у перші хвилини. Ви відразу ж зможете побачити підтяжки шкіри та об'єму там, де відбувався вплив апаратом. Все це без хірургічного втручання та ін'єкцій.

Процедура проводиться у наступних зонах: обличчя, шия, лінія декольте, кисті рук.

Ми рекомендуємо зробити 6-8 процедур з інтервалом 5-7 днів.

Одна процедура триває близько 20-40 хвилин.

Є протипоказання, за яких не можна проходити сеанси термоліфтингу:
  - якщо є порушення цілісності шкірних покривів;
  - Є шкірні захворювання на стадії загострення;
  -Присутня високий артеріальний тиск;
  - є захворювання щитовидної залози;
  - Є імплантати з металу;
  - є кардіостимулятор;
  - Є гепатит чи ВІЛ.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.