Свободи нам всім!

11 Июн 2017 | Автор: | Комментариев нет »

В 2014 році, коли ми думали, що все вже закінчилося, я розмовляла з кимось із журналістів. І одне з питань змусило замислитися.

-А що для тебе значить свобода?

Всі банальності, які прийшли в голову, відмела. Почала думати. І все одно в голову прийшло буденне і звичайне.

Свобода, сказала я, це взяти паспорт, прийти в аеропорт, купити квиток – і полетіти, куди хочеш.

Читайте:Украина хоронит империи

І це означає, що у мене є гроші, є час, і є можливість їхати туди, куди я вважаю за необхідне. Не переконуючи кожного разу візового офіцера, що я нормальна, платіжно здатна і обов`язково повернуся, не відберу робочого місця у середньостатистичного європейця.

Я не отримувала ніколи жодних відмов, у мене купа різних віз – США та Канада на 10 років, Британія, Шенген... У мене навіть чотири туркменські візи стоять. Але кожного разу відчувала себе потенційно винною.

Тим паче, що всі наші бандити і негідники вже давно там, в Європі. З правильними паспортами і життєздатними легендами, з мільйонними інвестиціями і захисними парасолями.

Так, і за завтрашній безвіз теж я була там, де були всі притомні люди майже три роки тому. Отже, ще з однією перемогою нас.

У мене є біометричний паспорт.

Свободи нам всім.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.