Війну розпочав не Гітлер

11 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

"Ніякої Великої вітчизняної ніколи не було... Друга світова війна почалася розподілом Польщі у 1939 році, цей розподіл був здійснений не в імперській канцелярії, а в Кремлі. Гітлера там не було, там були товариші Молотов, Ріббентроп і Сталін. Вони розділили Польщу, і тим самим, розв'язали війну. Далі Сталін обманув Гітлера, Гітлер вступив туди, що ми розділили, - це тобі, це мені. Гітлер почав, а Сталін каже, ой, я не готовий. Ось і вся вина впала на Гітлера. Після цього послідувала Фінляндія, після цього

Читайте:Одна победа на всех?

Бессарабію відірвали від Румунії, Естонія, Литва, Латвія і так далі. Тобто, Радянський Союз атакував всіх західних сусідів. І це була злочинна війна, Радянський Союз був учасником Другої світової війни з самого першого дня і навіть раніше, як тільки підписали 23 серпня документ про розподіл Польщі, з цього і почалася Друга світова війна. І Сталін агресором був з самого початку, а потім Гітлер, зрозумівши, що тут відбувається, і зрозумівши, чого йому чекати, напав першим. І Сталін ось цей напад використовував в якості пропаганди і видумав велику вітчизняну..."

Історик Віктор Суворов

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.