Угода з дияволом

28 Апр 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Сьогодні річниця фальсифікації результатів голосування за ратифікацію Харківських угод у Верховній Раді під головуванням Володимира Литвина. 27 квітня 2010 року ВРУ ратифікує угоду, підписану Януковичем та Мєдвєдєвим в Харкові 236 голосами "ЗА" при тому, що в залі було зареєстровано 221 особа. Частина тих, чий голос був зарахований "ЗА" взагалі фізично знаходились поза межами Києва на інших офіційних заходах (наприклад, Ківалов був у відрядженні за кордоном, Сухий був у Тернополі). Володимир Литвин головував на засіданні, а потім в той же день поставив свій підпис, чим фактично приймав безпосередню участь в фальсифікації результатів голосування.

В Парламенті в той день було ну дуже гаряче, в Литвина летіли яйця, регіонали за кілька днів фактично захопили залу та цілодобово тримали трибуну та президію, кнопкодавили, били опозицію так, що Олеся Донія госпіталізували зі струсом мозку. Всі комітети, які розглядали законопроект, дали на нього негативний висновок. Але Литвину було то байдуже, бо в нього була домовленість – ратифікувати угоду одночасно з Думою РФ будь-якою ціною, що фактично і відбулось. Вся процедура "ратифікації" зайняла всього 8 хвилин.... А тим часом весь пекельний апарат антиукраїнської пропаганди розважався по повній.

Хто і як здавав Україну? Віктор Янукович – зручна груша для биття та відволікання уваги від безпосередніх виконавців його злочинних доручень зі здачі України, які й досі почувають себе абсолютно комфортно в Україні, продовжуючи свою діяльність та уникаючи відповідальності. Хочу привернути увагу до команди братів Литвиних: Володимира, Миколи та Петра. Один фальсифікував результати голосування по ратифікації Угоди, будучи головою ВРУ, другий оголив кордон та ігнорував вторгнення російських військ на територію України, перебуваючи на посаді Голови Державної Прикордонної Служби, а третій втік з поля бою, командуючи 8-м артилерійським полком та Сектором Д в АТО, давши змогу ворогу оточити наших військових та добровольців та утворити котел, в якому загинули сотні українців. Жоден з них досі не притягнутий до відповідальності, оскільки кримінальним провадженням керує Головний військовий прокурор – колишній високоосадовець Адміністрації Президента Януковича - Анатолій Матіос, чия сестра одружена на двоюрідному браті Литвиних, окрім того сім’ї Матіосів та Литвиних мають дружні та бізнесові стосунки.

Читайте:Ізоляція "Л/ДНР": Росія сама себе перехитрила

Коротка хронологічна довідка:

28 травня 1993 року вступила в дію Угода між Україною та РФ про статус та умови перебування Чорноморського Флоту РФ на території України.

10 лютого 2010 року Президент України Віктор Ющенко звертається до КСУ з поданням щодо відповідності Угоди з РФ Конституції України.

25 лютого 2010 року Віктор Янукович офіційно був оголошений Президентом України.

20 квітня 2010 року КСУ відмовляє Віктору Ющенку у відкритті конституційного провадження по розміщенню ЧФ РФ на території України.

21 квітня 2010 року в Харкові Президент України Віктор Янукович та Президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв підписують Угоду про подовження строку перебування ЧФ РФ на території України після 2017 року на 25 років з автоматичним подовженням на кожні п’ять років.

27 квітня 2010 року Литвин фальсифікує результати голосування про ратифікацію угоди.

Лютий-березень 2014 року – РФ анексує Крим та Севастополь, основними силами захоплення були військові ЧФ РФ.

Березень-квітень 2014 року – початок війни на Сході України. Поступово відбувається накопичення військової техніки з РФ та бойовиків, які вільно переміщуються через дірявий кордон з РФ. Наймасштабніші військові дії почались на річницю Незалежності України.

23 серпня 2014 року відбулось вторгнення колон військової техніки з РФ, частина кордону була фактично полишена прикордонниками навіть без замінування, інформація про вторгнення швидше всього до Києва не надходила, оскільки все військове та цивільне керівництво Держави займались проведенням Параду в Києві. 24-25 серпня 2014 року українські військові потрапляють в оточення через оголення флангу без повідомлення та гинуть в подальшому в котлах та коридорі смерті. Контроль над кордоном України і на сьогодні не повернутий. Кримінальне провадження під керівництвом Анатолія Матіоса по подіях серпня 2014 та Харківським Угодам так досі не передано до суду.

Вітаю Литвина з найдорожчою угодою в його житті. Тільки угоди з дияволом ще ні для кого успіхом не завершувались!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.