Україна має бути очищена від негідників

13 мая 2017 | Автор: | Комментариев нет »

Проросійським бойовикам не можна залишати українське громадянство

Антиукраїнські шабаші 9 травня відверто антидержавних сил у Дніпрі та інших містах України, наводять на думку, тому вони так вільно себе почувають на українській землі, бо наперед знають, що їм за це особливо нічого не буде. У найгіршому випадку якісь незначні, чисто символічні адміністративні покарання, і на цьому все.

Проте подібна безкарність щоразу лише більше буде заохочувати цих "борців з Україною" на все більш радикальні дії та акції.

Методи нейтралізації і блокування у подальшому таких осіб, звісно, можуть бути різними. Але головне, аби вони були дієвими і унеможливили подібне в майбутньому.

Одним із них цілком може бути підхід, за якого ті, хто приймає участь в антиукраїнських акціях, метою яких є демонтаж української державності, не можуть більше мати права на українське громадянство.

Читайте:Забудем обиды, да?

"П’ята московська колона" показала чого вона добивається

Це є цілком справедливо і логічно. Бо не можуть ці особи мати право на виборах вирішувати долю України. Так само, як і фактично виступати від імені громадян України проти існування Української держави.

Особливо актуальним це питання постає під час гібридної війни, яку Росія веде з Україною. Враховуючи те, що "п’ята московська колона" проникла в усі сфери українського життя, включно з церквою, і намагається розкласти з середини українську державність.

На жаль, трапилося так, що після відновлення державності України у 1991 році, усі, хто проживав на той час в колишній УРСР, автоматично отримали українське громадянство. А це дало можливість багатьом прихильникам Москви не тільки зневажливо ставитися до нього, а й прикриваючись статусом громадянина України, проводити відверту антидержавну діяльність.

За нинішніх обставин було б цілком справедливо, аби у Верховній Раді був терміново підготовлений і прийнятий закон про втрату українського громадянства під час війни з Росією. У якому ця процедура була б чітко прописана.

Досвід останніх 25 років доводить, що не всі, хто проживає на території України, повинні мати її громадянство. А ті, хто прагнуть до його отримання, мають його заслужити.

Службою у війську, здачею іспиту на знання української мови та історії України. Мусять довести свої заслуги перед державою і прийняти присягу громадянина України.

У такому разі, порушив присягу – втратив громадянство.

Необхідно вводити в обіг посвідчення "негромадянина України". Така особа, крім того, що вона не може мати права приймати участь у виборах усіх рівнів, після участі в антиукраїнських акціях і сепаратистських організаціях, повинна бути вислана за межі України.

Читайте:"Завоюем Киев, потом Львов, Польшу, и на Берлин"

Працюєш на Росію – їдь в Російську Федерацію

І це має стати принциповою позицією української влади. Любиш Росію, працюєш на її інтереси, їдь в Російську Федерацію і вже там роби для неї усе, що тобі заманеться. Але у жодному разі не в Україні.

Питання підняття ціни українського громадянства і українського паспорта сьогодні є якнайбільше актуальним. Адже тепер, коли громадяни України незабаром матимуть право без віз подорожувати країнами Європейського союзу, то ті, хто втратять з тих чи інших причин громадянство України, такої можливості мати вже не зможуть ніколи.

Необхідно поставити питання про те, що особи, що прославляють окупацію Росією українських територій, також втрачають українське громадянство. Вони можуть отримати дозвіл на тимчасове, або постійне проживання. Але, щоб повернути назад громадянство, спочатку необхідно довести право на нього.

Також, після подій 9 травня 2017 року, варто переглянути право на продовження діяльності в Україні політичних партій, організацій і політиків, які явно або опосередковано працюють на інтереси Кремля.

Оскільки існує велика різниця між участю партій і політиків у політичній боротьбі зі своїми опонентами, які бачать, той чи інший шлях розвитку України, і відвертою боротьбою за припинення існування України, як держави.

Громадянське суспільство мусить поставити під свій контроль розслідування подій 9 травня

І коли досі українська влада часто закриває очі на подібну "політичну діяльність", то після 9 травня українське громадянське суспільство вже просто немає права на це спокійно реагувати.

Не можна більше дозволяти фінансувати з державного бюджету антиукраїнські партії і організації, а потім дивуватися, чому це вони продовжують займатися діяльністю, котра явно націлена проти України. Бо якщо одні віддають своє життя за незалежність України, а інші під захищеним ними від ворога мирним українським небом калічать їхніх побратимів у Дніпрі, то такі дії не можуть залишатися без адекватного покарання.

Україна має бути очищена від негідників, які домагаються її знищення.

Тому українське громадянське суспільство мусить поставити під свій жорсткий контроль розслідування подій 9 травня в Дніпрі, Києві та в інших українських містах. А всі ті, проросійські бойовики, котрі приймали участь в побитті ветеранів АТО у Дніпрі, мають, як мінімум, бути позбавленні українського громадянства, а то й вислані в країну, за інтереси якої вони так борються в Україні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Автор:

Источник: obozrevatel.com

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.