Чи може оренда комерційних авто бути вигідною та зручноюРеклама

19 Апр 2022 | Автор: | Комментариев нет »

Фото надане рекламодавцем

Сучасний світ вимагає оперативності в усьому, і споживач не готовий довго чекати на товар, який він замовив.

Саме тому роль логістики в широкому сенсі набула такого великого значення. Щодня мільйони автомобілів доставляють вантажі, забезпечуючи постійний зв'язок між виробником та споживачем. І від безперервності цього процесу залежить успіх будь-якої справи.

Зараз існує декілька варіантів вирішення логістичних завдань – мати власний автопарк техніки, користуватись послугами логістичних компаній, доставляти вантажі поштою або періодично наймати за оголошеннями водіїв із власними автомобілями. Кожна опція має як переваги, так і недоліки, та вимагає від відповідального менеджера докладання значних зусиль, витрачання нервів та часу, особливо коли виникають неприємні несподіванки у вигляді відсутності вільного транспорту у підрядної компанії, загублених або зіпсованих вантажів, виходу з ладу автомобіля у приватної особи. Здається, що цього можна оминути, придбавши декілька автомобілів у приватну власність і найнявши штат водіїв. Та в цьому випадку виникає безліч додаткових «але», серед яких ремонт та технічне обслуговування, знос техніки, простої через поломки.  На додачу треба одразу придбати автівки за рахунок значних обігових коштів, які б могли працювати для розвитку бізнесу в цілому та зростання товарообігу зокрема.

Розв’язанням цього «рівняння з багатьма невідомими» може стати оренда комерційного транспорту від компанії «Райдер Україна». З 2021 року, завдяки можливостям компанії Ryder System Inc., яка керує одним з найбільших парків вантажної техніки в Північній Америці, представники українського бізнесу будь-якого масштабу та виду діяльності мають унікальну можливість орендувати велику кількість уніфікованої техніки різної вантажопідйомності. Таке партнерство миттєво позбавить проблем пошуку транспорту для доставки вантажів, а задачі, пов’язані з ремонтом, повністю перекладаються на плечі спеціалістів «Райдер Україна». І це далеко не повний перелік переваг такого співробітництва.

Парк техніки «Райдер Україна» представлений американськими автомобілями всесвітньо відомих брендів NISSAN, GMC, FORD, MERCEDES-BENZ, CHEVROLET, налічує більше 200 одиниць та постійно розширюється, задовольняючи вимоги найвибагливіших клієнтів. Основу парка складають автомобілі NISSAN NV 1500 та NV 2500, які є ідеальними для вирішення завдань логістики «останньої милі». «Рамність» їх конструкції та технічний огляд кваліфікованими спеціалістами нададуть впевненості навіть при використанні в умовах неідеальних доріг. Автоматичні коробки перемикання передач забезпечать зручність керування та комфорт водію в умовах міських заторів.

Всі автомобілі передаються замовнику згідно договору оренди та актів прийому-передачі, розрахунки проводяться в безготівковій формі з ПДВ, і головне – відсутні будь-які приховані платежі та необхідність сплати застави. Це суттєво зменшує документообіг і робить процес оформлення оренди прозорим, простим та зрозумілим.

Майже кожен хоча б раз був у ситуації, коли доставка вантажу затримувалась через негаразди з транспортом. Завдяки великій кількості автомобілів в парку представники компанії «Райдер Україна» швидко забезпечать вас підмінним автомобілем в разі настання ДТП або виходу техніки з ладу в будь-якій точці України. Всі подальші питання з ремонтом буде вирішувати вже представник сервісної служби, а бізнес наших партнерів і далі буде працювати безперервно. Весь парк автомобілів застрахований КАСКО без франшизи, а сума покриття ОСЦПВ збільшена додатково на 1 млн гривень. Усвідомлюючи, що життя та здоров’я людей є найціннішим, ми страхуємо кожного водія автомобіля Ryder на випадок ДТП. Всі автомобілі «Райдер Україна» можуть бути забрендовані відповідно до стандартів замовників, а також, в залежності від напрямку їх діяльності, додатково обладнані холодильним чи іншим устаткуванням.

ТОВ «Райдер Україна»
Телефон: +38 (044) 33-44-320
E-mail: [email protected] 

 


Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.