Нюанси вибору обладнання ГРП

Щоб підтримувати рівень тиску газу на потрібному рівні та забезпечувати процес його редукування на вході, необхідно правильно вибрати обладнання ГРП, визначивши найкращий варіант. Даний пристрій використовується в різних сферах діяльності та має високий попит у побутовому та комунальному сегменті.

Правильно організований процес редукування створює сприятливі умови для безпечної та стабільної роботи газової техніки, розташованої в будинку:

  • газові плити для приготування їжі;
  • газові котли;
  • колонки та ін.

Що необхідно врахувати під час підбору газорегуляторного пункту?

обладнання ГРП

Якщо обладнання призначене для функціонування в приватному будинку, важливо грамотно вибрати технічні властивості регулятора тиску:

  • властивості газової лінії на вході (якими будуть показники вхідного тиску зовнішньої газової мережі);
  • потрібні показники діапазону показників тиску на виході;
  • допустимий рівень пропускної спроможності.

Потім слід визначитися з витратами газу, підрахувавши середню витрату за такими пунктами:

  1. Приватні володіння. На одну людину припадає приблизно 4,5 м3/годину.
  2. Витрати газової плити. Орієнтовні позначення 1,5 м3/год.
  3. Витрата котла, що постачає гарячу воду та опалює будинок. Цифра досягатиме близько 3 м3/годину.

З іншого боку, рекомендується провести розрахунки споживання з урахуванням параметрів будівлі.

Правильне місце розташування для газорегуляторного пункту

Обладнання ГРП призначене для встановлення на зовнішніх стінах побутових об'єктів чи житлових будинків. Також допускається монтаж на зовнішніх котельних стінах.

Існує нормативна база, де зазначені докладні умови та запити до розташування ГРП.

Види газорегуляторних пунктів

Вибираючи певну конфігурацію такого обладнання, слід звернути увагу на два варіанти виконання: блочні моделі та шафові модифікації.

Блоковий пункт – це повноцінний блок із металу, який добре опалюється. Виріб складається з рамної конструкції зварного типу, яку закриває зовні сендвіч-панель. Сучасний сайдинг, що прикриває зовнішні поверхні пункту, призначений для формування стильного та сучасного дизайну. Таке оформлення здатне прослужити понад двадцять років.

Даний тип обладнання ГРП повністю забезпечений освітленням, опаленням та вентиляцією (триразовий обмін повітрям протягом однієї години). Вся електрична техніка блоку має вибухозахист. Усі елементи постачання електрики надійно відокремлені один від одного.

Шафові пункти для регулювання газу здатні знижувати та підтримувати тиск газу на необхідному показнику незалежно від того, який тиск утворився безпосередньо перед шафою. Дане обладнання якісно очищає газ, враховує витрату, вимірює властивості газу та передає каналами зв'язку. Ще одна функція полягає у виключенні можливості виходу газових показників за встановлені межі.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.