Утеплення квартир - ваш фасад

Існує дуже багато різних міфів та розповідей про утеплення квартир, які можуть негативно вплинути на вибір методів утеплення або ж взагалі відмовитись від утеплення фасадів. Спробуємо розглянути їх всі.

  1. Утеплення квартир дуже дороге. Справді, якщо дивитись на вартість, то сума вийде немала. Але якщо дивитись більш в довготривалій перспективі, то такі інвестиції окупляться вже за декілька років, оскільки ви отримуєте значну економію на рахунках за опалення, та надійний захист вашого будинку потягом більш ніж 20 років. Тому така послуга має тривалий ефект і ви точно не пожалкуєте, замовивши її.
  2. Мінеральна вата краща та дешевша за пінопласт. Тут ми готові сперечатись оскільки є багато показників, які спростують це твердження. Мінеральна вата за стандартами, які необхідні в будівництві буде значно дорожча пінопласту. якщо говорити про вату рулонного типу, то її знадобиться набагато більше ніж листової, тому вартість може бути на порядок дорожчою. Якщо розглядати по теплозбереженню, то як мінеральна вата так і пінопласт мають майже однакові показники тому ми вважаємо пінопласт оптимальним матеріалом для утеплення стін багатоповерхових будинків.
  3. Недихаючі стіни після утеплення. Насправді такого поняття як дихаюча стіна взагалі не існує. Правильна технологія утеплення фасаду закриє всі проблеми всі проблеми: затікання, грибок, пліснява, волога всередині приміщення.
  4. Пінопласт не довговічний. З цим твердженням можуть сперечатись навіть пересічні громадяни, які робили утеплення 15 років тому, оскілки утеплення таким матеріалом вважається дуже якісним та довготривалим. Правильна технологія гарантує те, що ваші стіни будуть дуже довго зберігати гарний вигляд та правильну структуру навіть в наших погодних умовах.
  5. Можна скоротити етапи утеплення. З розвитком технологій звичайно є етапи, які можуть бути модернізовані та удосконалені, що значно скоротить час на виконання послуги. Але є надважливі етапи, які не можуть бути просто викинуті. Наприклад часто нехтують етапом прикріплення пінопласту дюбелями-гвіздками, що є грубим порушенням технології утеплення фасадів. Тому все ж таки основні етапи мають бути присутніми.

Сподіваємось для вас утеплення квартир стане гарним вкладенням ваших фінансів.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.