Що робити, коли залишився без роботи?

У тому, що ти залишився без роботи, немає нічого страшного. Майже всі у якийсь момент життя його переживали. Щоб краще впоратися з цими новинами, прислухайтеся до цих одинадцяти порад.

1. Не звинувачуйте себе.
Людей звільняють з різних причин, які не пов'язані з їхніми здібностями. Не варто звинувачувати себе. Спочатку це не здається чимось серйозним, поки ви не почнете мучитися в своїй голові і руйнувати будь-яку дещицю оптимізму, що залишилася у вашому житті. Вийміть із цієї ситуації уроки. Ви робите все, що можете, і в якийсь момент життя ви зазнаєте невдачі або вас звільнять.

2. Говоріть «дякую».
Дякуйте за те, що вас звільнили. Чому? Тому що вам доведеться пережити тяжке випробування і ви ніколи не будете колишнім. Ваше життя зміниться назавжди і у вас виникне співчуття до процесу найму. Якщо ви колись станете рекрутером або HR-менеджером, ви знатимете, що таке, коли тебе звільняють, тому що з вами таке було і вам довелося пробивати собі шлях назад.

Будьте раді тому, що вас звільнили, тому що ви ніколи не будете грубим та невдячним у своїй кар'єрі.
Пропонуємо манікюр в Києві, та як більшість дівчат кажуть, нігті Київ, від провідного спеціаліста, Ольга Граділь

3. Не показуйте відразу злість.
Не показуйте свою першу реакцію. Це нормально трохи злитися, якщо вам не пояснили причину звільнення. Справа в тому, що такий фідбек може призвести до різних негативних юридичних наслідків для компанії, тому вони вважають за краще говорити якнайменше.
Дотримуйтесь своїх перших емоцій. Вирушайте у відпустку, наприклад, щоб коли у вас виникла спокуса написати колишньому начальнику, ви були зайняті.

 4. Лють може затриматися.
Коли вас звільняють, ви можете не відчувати негативних сторін цієї ситуації місяцями або роками після того, як подія відбудеться. Але тільки нагадування про ваше старе життя може викликати негативні емоції, які ви так намагалися уникати.
Наш мозок не завжди обробляє травматичні події одразу після того, як вони відбудуться. На це може піти час, і розуміння цього допоможе вам упоратися з цим. 

5. Не дзвоніть колегам.
Це не служить жодної мети і все, що ви цим робите - задовольняєте свої потаємні бажання помсти, поширюючи токсичність серед співробітників, що залишилися.
Якщо вам першими дзвонять колеги, відповідайте на їхні дзвінки або повідомлення: «Я зайнятий та відповім, коли повернуся».

6. Вийміть урок.
Винесіть із цієї ситуації урок. Поставте собі запитання: «Якби до моєї голови приставили пістолет і запитали б, що я зробив би краще, що б я відповів?».

Завжди є щось, і якщо ви думаєте, що ні, ви брешете собі, і це принесе в майбутньому вам ще більше болю.

7. Завітайте до батьків.
Після звільнення ви багато думатимете про ваші цінності. Ваші батьки нагадують вам про ваше походження, і вони завжди можуть сказати щось підбадьорююче. Зберіть валізу, сядьте в машину та відвідайте їх. Обніміть маму і залиштеся у них на кілька днів.
Завдяки батькам ви зрозумієте чому ходите на роботу, і це важливо під час цього періоду переходу.

8. Купуйте собі шкідливу їжу.
Немає нічого поганого в тому, щоб побалувати себе після звільнення. Це частина процесу відновлення.
Сходіть у кінотеатр, подивіться фільм, купіть шоколадку, колу та попкорн. Вам стане кращим. 

9. Зателефонуйте коханому начальнику.
Усі ми маємо улюбленого начальника, який навчив нас багато чому і дав нам шанс. Зателефонуйте йому і спитайте, як у нього справи. Поясніть йому, що сталося, і запитайте поради. Те, що він відповість, може вас шокувати.

Напевно ця людина знає вас краще за багатьох і може допомогти вам подивитися на вашу кар'єру іншим поглядом.

10. Подивіться «У гонитві за щастям»
Якщо ви все ще почуваєтеся неважливо, перегляньте цей фільм. Ви побачите безхатченка, який, незважаючи на кожну відмову, погану ситуацію та сімейну проблему, досягає успіху. Звільнення здасться вам у порівнянні чимось дуже маленьким.


11. Будьте ласкаві до себе.
Звільнення переживати дуже тяжко, це серйозна перевірка на вашу стійкість. Єдиний спосіб пройти через це залишатися добрим до себе. Фільтруйте свою кожну думку, кожну пропозицію, які ви говоритимете собі в цей час.

Ненависть до себе не допоможе рухатися далі. А ось доброта до себе – так. Якщо ви не можете бути добрим до себе, будьте добрим до когось іншого. Виберіть незнайомця та зробіть для нього щось хороше. Звільнення – це нормально.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.