Види сучасних склопакетiв

Очевидним є той факт, що основні властивості пластикового вікна залежатимуть не так від якості профілю, як від виду та особливостей склопакета, який в ньому встановлений. Це цілком зрозуміло, оскільки склопакет площею займає 80% розмірів всієї конструкції.

Стандартна комплектація склопакета в сучасному вікні складається зі скла та повітряного прошарку між ними. У найпоширенішому випадку, у ролі наповнювача виступає повітря. Однак, за бажанням замовника, простір між склом може бути заповнений благородним інертним газом.

Поверхня скла може бути покрита напиленням, що складається з молекул срібла або хрому, такі склопакети називають мультифункціональними.

При денному освітленні тонкий шар непомітний для ока, але при цьому він є чудовим фільтром для довгохвильового діапазону сонячного спектру. Це допомагає зберегти в спекотні літні дні в приміщенні прохолоду, навіть при прямому попаданні на поверхню скла сонячних променів.

В осінньо-зимовий період ці склопакети мають енергозберігаючі властивості, оскільки їх покриття має здатність відбивати всередину приміщення тепло, що надходить від опалювальних приладів.

Ще один варіант сучасних склопакетів - конструкції, що самоочищаються.
Подібний ефект досягається за рахунок нанесення із зовнішньої (вуличної) сторони скла спеціальної речовини, яка має мінімальний рівень адгезії (утримання) до більшості мікрочастинок. Особливості цих покриттів є здатність під впливом ультрафіолетових променів розкладати практично будь-які речовини, які сіли на поверхні скла.
 Доречі - кампанія Київтепло пропонує - ремонт вікон Київ та Київська область.

  ** Таке скло легко очищається за допомогою дощу та вітру, при цьому брудна вода не залишає на такій поверхні жодних слідів. Склопакети, що самоочищаються, також прозорі, як і стандартні.

Для власників квартир, вікна яких виходять на жваві дороги чи вулиці, допоможуть знайти комфорт та тишу шумоізоляційні склопакети.

Їх конструкція відрізняється від звичайних більшою товщиною. Шумоізоляційний склопакет є триплексом – скло. Це трикамерний склопакет, внутрішній простір якого заповнений криптоном або аргоном. Звуковбирні характеристики цих газів краще, ніж у повітря через їх фізико-хімічні властивості. Для людини вони нешкідливі.

  ** Рівень шумозаглушення таких склопакетів дуже відчутний, тому перебуваючи навіть поруч із жвавою трасою, звукове тло в приміщенні буде відповідати за рівнем інтенсивності звичайному офісному шуму.

Дзеркальні склопакети. Вони ефективні для використання не тільки для мешканців перших поверхів, тому що, крім захисних якостей, вони мають підвищений рівень міцності. Досягається він рахунок тонкого шару металевої плівки, яка стійка до механічних впливів. Для дзеркального напилення не страшні зовні дії, оскільки шар срібла або золота наноситься на внутрішні поверхні і не має контакту із зовнішнім середовищем.

Єдиний момент, про який не варто забувати власникам цих «чудо – стекол» - при включенні всередині приміщення штучного освітлення, оптичні властивості склопакета перетворюють його на просте скло.

Якщо вам потрібна заміна або встановлення спеціальних склопакетів, зателефонуйте нам на сайт https://kievteplo.kiev.ua/uk, і наші фахівці проведуть для вас розширений огляд існуючих варіантів, а також виконають усі види ремонтних або регулювальних робіт.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.