Як знайти адвоката з розлучення?

Якщо має бути поділ майна, та ще й у судовому порядку, варто подумати над тим, як ви вестимете справу. Є 2 варіанти: або самостійно готуєтеся до суду, потім у судовому засіданні обстоюєте свої інтереси. Або необхідний адвокат по розподілу майна подружжя.

Щоб правильно скласти документи для суду, підготувати свідків для надання свідчення, визначитися з правовою позицією, потрібні спеціальні знання та навички. Цими здібностями і має адвокат.

Якщо побоюєтеся самостійно вести справу, краще подумати над тим, де знайти кваліфікованого представника собі на допомогу. Ця публікація і присвячена тому, щоб підшукати грамотного та професійного адвоката сімейним питанням.

Спосіб 1. Сарафанне радіо.
Найпоширеніший спосіб знайти спеціаліста — опитати всіх своїх знайомих, колег, сусідів, родичів. Запитайте, чи не доводилося їм уже працювати з юридичним фахівцем, чи серед їх знайомих такі є. Цей спосіб хороший ще й тим, що крім рекомендації можна отримати вичерпний відгук про здібності та кваліфікацію адвоката.

Цілком можливо, що вам когось порадять. Тут важливо не зважати на питання про спеціалізацію. Є безліч адвокатів, є різноманітні галузі знань, де вони практикують. Це може бути кримінальне право, адміністративне. Очевидно, що такий фахівець для ведення справи в суді про розподіл майна навряд чи підійде.

Є адвокати, які займаються виключно цивільними справами. Це вже ближче. Але серед них є різні фахівці. Хтось вирішує житлові чи спадкові питання. Аналогічно, хтось займається житлово-комунальними проблемами, або захищає інтереси банківських клієнтів.

Слід зазначити, що здебільшого адвокати займаються широким спектром юридичних справ. І кримінальний адвокат цілком може вести шлюборозлучні справи поряд зі своєю кримінальною практикою. І тим більше адвокат із цивільних справ. Але краще співпрацювати з юристом, який спеціалізується виключно на сімейному праві.

У такого фахівця, як правило, велика практика, він провів у судах значну кількість справ, знає масу судової практики в цій галузі, більше присвячений різноманітним нюансам сімейних суперечок. Якщо вдалося знайти такого адвоката, вважайте, що вам пощастило.
 Доречи, адвокат по розірванню шлюбу Київ, пропонує свої послуги зі знишкою до50%

Спосіб 2. Найближча юридична консультація.
Якщо вже скористалися способом № 1, але результату це не дало, бо ваше коло спілкування ніколи не стикалося з судовими проблемами, подивіться довкола. Можливо, недалеко від вашого будинку чи роботи є адвокатське бюро чи юридична консультація.

Якщо такі є, варто туди заглянути, поцікавитися, чи там працюють адвокати у цивільних справах. Швидше за все, відразу порадять фахівця, або ж самі запропонують свої послуги.

Тут вже самому вирішувати, приймати пропозицію або ще трошки подумати. Вчиніть таким чином. Дізнайтеся про адвоката, скажіть, що вам потрібно трохи подумати, а потім спробуйте пошукати відгуки про адвоката в інтернеті. Можливо, ви їх знайдете, і це допоможе ухвалити остаточне та вірне рішення. Дивіться на сайті https://ligaprava.net/

Спосіб 3. Інтернет
В даний час величезна кількість адвокатів має власні сайти в Інтернеті. Вбийте у пошуковий рядок відповідний запит. Наприклад, адвокат із поділу майна подружжя. Пошуковий робот видасть десятки, а то й сотні адвокатських сайтів, які можна в спокійній домашній обстановці повивчати. Там багато корисної інформації.

Можна дізнатися, скільки років він уже практикує, у якій галузі. Часто адвокати викладають на ресурсах історії з адвокатської практики, реальні судові рішення. Напевно, на сайті є прайс-лист із зазначенням конкретних цін.

Скільки коштує послуги – надзвичайно важливе питання. Не всі можуть сплатити послуги спеціаліста. Тому, відвідавши сайти та переглянувши цінову інформацію, можна співвіднести свої потреби в юридичних послугах зі своїми фінансовими можливостями.

Спосіб 4. Юридичні сайти
На них не тільки можна отримати абсолютно безкоштовну консультацію щодо своєї проблеми, але й знайти відповідного спеціаліста зі свого міста. На деяких сайтах можна безпосередньо зв'язатися з адвокатом, написати особисте повідомлення.

Але перш ніж це робити, пошукайте на сайті відповіді спеціаліста, оцініть їх та зробіть висновок, чи є сенс звертатися до цього адвоката.
Крім того, зайдіть на його особисту сторінку. Найчастіше така на сайті є. Там розташована інформація про практичний досвід, рік закінчення відповідного юридичного вишу, а також відомості про спеціалізацію.
Якщо ця інформація залишила у вас позитивні враження, напишіть в особисту пошту. Ви, напевно, отримаєте відповідь, адже багато адвокатів використовують такі сайти виключно для пошуку клієнтів в офлайні.
Давайте як приклад поблукаємо одним дуже відомим ресурсом і спробуємо зібрати відомості про фахівця, який необхідний. Ось дуже відомий і відвідуваний як потенційними клієнтами, так і адвокатами ресурс.

Спочатку пошукаємо питання щодо сімейного права з відповідями на них. У верхньому лівому куті натиснемо на значок і в списку виберемо необхідну тему, наприклад розлучення.
Далі, з отриманого списку вибираємо відповідні запитання з відповідями, потім дивимося юристів та адвокатом, які дали відповіді. Натиснувши на того, хто відповів, потрапляємо на його особисту сторінку.
За бажанням, можна переглянути відгуки. Але не варто ставитись до них серйозно. Часто люди мінусують відповідь не тому, що вона неправильна або неграмотна, а тому, що така відповідь просто не влаштовує запитувача.

Якщо ліворуч у списку вибрати Профільконтакти, вашому погляду відкриється корисна інформація. Яка освіта, стаж роботи та спеціалізація у адвоката, де він перебуває.
Навряд чи з цієї сторінки можна написати особисте повідомлення, але є вкладка стіни, там можна залишити своє повідомлення. Але доведеться спочатку зареєструватись на сайті. Кнопка для реєстрації розташована у правому верхньому кутку:

Можна розпочати пошуки адвоката не з відповідей, а з каталогу. Саме так може бути знайдено адвоката по розділу майна подружжя з вашого міста.

Спосіб 5. Соціальні мережі
Соцмережами щодня користуються мільйони людей. Там можна знайти все, що завгодно і будь-кого. Сотні адвокатів мають свої сторінки та групи Вконтакте, Фейсбуці, Інстаграмі. Вибирайте будь-яку соціальну мережу на власний смак. Ось як можна пошукати адвоката у Вконтакті.

Переходимо на вкладку групи та вводимо у пошуковий рядок слово адвокат. Система видасть вам сотні груп, назва яких включено це слово. Можна зробити пошук по конкретному місту, напевно, це буде найоптимальніший варіант. Як користуватися цією соціальною мережею, ви знаєте, особливо тут розписувати нема чого.

Таким чином, я перерахувала у статті 5 варіантів пошуку адвоката. Знайшли спеціаліста, обов'язково погодьте з ним усі умови вашої майбутньої співпраці. З адвокатом обов'язково укладається угода про надання юридичної допомоги.
Необхідність такого договору прямо передбачена законом "Про адвокатську діяльність". Докладніше про те, як укладати угоду, які умови в ній прописувати, розповім в іншій своїй публікації.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.