Якi iснують способи реставрацii вхiдних дверей

Для реставрації вхідних залізних дверей розроблено не один метод. Якщо поверхня полотна гладка, то оновлюють двері забарвленням, або обклеюванням декоративною плівкою, яка імітує деревину або камінь. Набагато складніше реставрувати двері, на яких облицювання.

Плівка або фарбування?
Фарбування, надає вхідним дверям привабливості та захисту від згубного впливу різних факторів навколишнього середовища.
Доступним способом при реставрації вхідних залізних дверей – це наклейка плівки. Плівку наклеюють на полотно, де відсутня фактура. Плівка, виготовлена із зносостійких матеріалів, прослужить 2 роки і довше. Ще один метод для облагородження дверей - використовувати фарбувальні склади. Спосіб підходить навіть після того, як виконано зняття шару іржі. Майстри з ремонту дверей рекомендують використовувати фарбу в балончиках, оскільки кількість розлучень зводиться до мінімуму. Роботи з фарбування металевих дверей виконуються етапами:
  - Насамперед двері готують, знімають фурнітуру, елементи, що закривають, або фурнітуру закривають плівкою.
  - Після цього з полотна видаляють пил та задирки.
  - Для фарбування застосовують стійкі до агресивної дії лакофарбові матеріали.

Використовують фарби на основі акрилової. Акрилова фарба стійка, різноманітні відтінки, наноситься рівномірно.

Найкращими вважаються алкідні емалі: довговічні, висихають швидко, витримують агресивні погодні умови та механічні пошкодження. Не рекомендується використовувати фарбу. Графітова фарба піддається корозії.

Використання ламінату або шпону
Оздоблення вхідних дверей ламінатом виконується досить швидко і обходиться відносно не дорого.
Ламінат дозволяє змінити дизайн. Щоб покращити теплоізоляцію та звукоізоляцію, під ламінат укладають теплоізоляційний матеріал.

Але, ми пропонуэмо - ремонт вхідних дверей Київ, від професіоналів. 

Переваги обклеювання ламінатом:
  - швидкість
  - Мінімальні витрати.

Так як при контакті з рідиною матеріал деформується, застосування допустимо для облицювання внутрішньоквартирних вхідних дверей.

Шпона – це невеликі смуги дерева, які клеять на дверне полотно. За допомогою шпону роблять імітацію деревини. Працювати зі шпоном складно, матеріал дорогий, легко ушкоджується.

   За допомогою дерев'яних рейок та панелей МДФ
Плануючи, при обробці вхідних дверей, використовувати дерев'яні рейки або інші види декоративного оздоблення, майстри пропонують використовувати рідкі цвяхи.
Здійснити реставрацію вхідних залізних дверей можна за допомогою рейок з дерева. При використанні МДФ спільно з ізоляційними матеріалами покращується теплоізоляція та шумоізоляція. Перед тим, як розпочати роботу, обробіть рейки наждачним папером і просочіть морилкою. Панелі МДФ – популярний матеріал, який використовують для оббивки вхідних дверей. Матеріал досить міцний, екологічно чистий, добре переносити погодні умови, відрізняються декоративним виглядом. Використовуючи панелі МДФ, створюють рельєфи будь-якої форми.

Вибираємо вид обробки
Коли людина замислюється, як оновити старі двері, першою проблемою є вибір матеріалу. Для металевих конструкцій варіантів не так багато:
  - Оновити старі двері, просто перефарбувавши їх. Виходить швидко, не дорого, але це далеко не ексклюзив;
  - Відреставрувати старі двері за допомогою ламінованих МДФ панелей або, як кажуть, професіонали «карток». Покрокова інструкція досить проста, але ціна таку МДФ картку пристойна;
  - Реставрація старих дверей своїми руками за допомогою саморобних дерев'яних накладок. Тут собівартість залежить від породи дерева, а сама техніка обробки не складна;
  - Королівським же варіантом вважається реставрація дверей за допомогою так званої каретної стяжки (стегана обробка штучною шкірою). Виглядає багато, але щоб зробити такі двері своїми руками повозитися доведеться неабияк.

Вдалі приклади та варіанти
При повній заміні облицювання є кілька варіантів реставрації.

Термонаклейки
Можна нанести на поверхню дверей термонаклейки. У європейських країнах це нестандартне декорування набуло широкого поширення. Термонаклейки – це зовсім новий напрямок у дизайні та оформлюванні, він чудово підходить для оновлення дверного полотна.

Оббивка штучною шкірою
Даний варіант є не дуже дорогим та дуже ефектним за зовнішніми параметрами. Завдяки багатому асортименту колірних рішень, представлених на ринку, цей метод має великий попит. Штучна шкіра витримує перепади температур, стійка до дії сонячних променів та вологи. А застосування м'яких наповнювачів значно підвищує шумоізоляцію та зберігає тепло. Єдиний мінус такого оздоблення – це невисока міцність та недовговічність. Як наповнювач використовується, в основному, поролон, повсть або синтепон.

Першим етапом ми готуємо двері і вирізаємо смуги для створення шнура, що обрамляє, який піде по периметру полотна. У смуги закладаємо круглий утеплювач, складаємо навпіл і набиваємо їх по периметру, відступаючи від краю на 10 мм. Між валиками потрібно розмістити утеплювач. Якщо двері металеві, посадити його необхідно на клей. Далі полотно дерматину відповідного розміру розміщується між валиками, із загином кожного краю всередину. Матеріал натягується та закріплюється скобами.

Прикрасити такі двері можна декоративним шнуром та гвоздиками з об'ємними капелюшками.

Після оббивки на двері встановлюється вся знята або нова фурнітура, замок, вічко, петлі.
Більш детальніше, на нашому сайті https://www.dvernoy-master.kiev.ua/


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.