Що дратуe всiх чоловiкiв?

Усі ми хочемо подобається, хочемо, щоб нас цінували, поважали та любили. Але іноді, самі того не усвідомлюючи, ми самі ставимо перепони чоловікові та створюємо усілякі перешкоди, щоб наше бажання не втілилося у життя. Що ж дратує чоловіків у нас найбільше?

Про те, що не так у чоловіках, жінки говорять завжди і скрізь. Чоловіки ж воліють мовчати про жіночі недоліки, проте іноді дамам корисно їх знати. Отже, вивчивши результати численних опитувань серед чоловіків, психологи виділяють дев'ять основних моментів, що їх дратують. Отже, чоловіків дратує, коли жінки

1. Комплексують.
Не треба намагатися здаватися краще, ніж ти є насправді. Потрібно залишатися самою собою. Жінкам сьогодні нічого не заборонено, вони можуть отримувати від життя стільки ж насолоди, як і чоловіки.

Анорексичні моделі, що виснажували актриси, булімія, багатомільйонна косметична індустрія, щодня втовкмачує жінці, що якщо у тієї є целюліт, то краще б їй піти і накласти на себе руки... Почуття провини за кожен з'їдений шматочок чогось смачненького, моторошні комплекси на кшталт Бріджіт Джонс (задкує зі спальні задом, що б він, боронь Боже, не помітив твій товстий зад), голодування до непритомності, звичка вважати себе жирною незграбною коровою в порівнянні з голлівудськими старлетками і подіумними скелетами... Чи треба продовжувати все це й так до болю знайоме?

Проте в цьому світі стандартної краси і усередненої параметрами сексуальності є жінки, які не тільки не соромляться мати (о, жах!) всі ознаки жіночої фігури і мати (о, сором!) форми. Ці жінки роблять кар'єру на своїй зовнішності, розгулюють по подіумах не гірше за будь-який Кейт Мосс, позують у купальниках і виглядають цілком задоволеними собою.

2. Критикують інших жінок.
Зрозуміло, що жінки – суперниці між собою. Але від виставлення суперниці у невигідному світлі, ви нічого не вигруєте, скоріше, навпаки, тому що чоловікам все одно, що туфлі не підходять до сумочки або у жінки не модне вбрання та зачіска. А ви знаэто про секрети краси - чуттєвість і жіночність?

Чому так мало жінок здатне зробити щирий комплімент представниці своєї статі? Для чоловіків це залишається загадкою. "Перемовування кісточок" один одному з приводу і без - не найкраща жіноча риса, вважають представники сильної статі.

3. Ревнують.
Часто лише згадка жіночого імені у присутності коханої може призвести до страшних наслідків. Називати це можна як завгодно, але багато жінок підозрюють і сумніваються у всьому, особливо в чоловічій вірності. Ось чому, побачивши будь-яку іншу дівчину, що проходить повз, - незалежно від її зовнішності і фігури - жінка внутрішньо напружується. Відбувається це тому, що найчастіше чоловік дає привід для підозр у невірності. Від природи нікуди не подітися.  Дізнайтесь - Як спокусити чоловіка та побудувати з ним стосунки?

Пам'ятайте, що часом ревнощі стають справжньою параною, болючою і здатною знищити будь-яке, найміцніше почуття. Втім, ревнощі неабияк "дістає" і в невеликих дозах.

4. Весь час потребують підтримки.
Деякі жінки відчувають серйозні труднощі, пов'язані з нестачею відчуття надійності та захищеності. Вони хочуть, щоб чоловіки щохвилини їх підтримували, обіймали, цілували, казали, що вони особливі, унікальні та неповторні. Коли жінки використовують чоловіків як емоційну підпору, вимагають, щоб їх обіймали, гладили, говорили, які вони особливі, це починає дратувати. Такі дівчата ставляться до чоловіків, як до емоційних милиць, очікуючи моральної, психологічної та емоційної підтримки. Чоловікам це швидко набридає, вони хоч і сильну стать, але сила часом не вистачає. Чоловікам не подобаються абсолютно невпевнені в собі жінки, це може бути навіть гірше, ніж самовпевнені та незалежні.

5. Використовують мовний код.
Таким чином, жінки люблять перевіряти чоловіків, намагаються вивудити їхні справжні почуття. Наприклад, найпростіший мовний код: "Про що ти думаєш або що ти про це думаєш?". Задаючи подібні розпливчасті питання, деякі жінки сподіваються застати чоловіків зненацька і дізнатися про їхні справжні почуття.

6. Вторгаються в особистий простір.
При цьому жінки намагаються, щоби весь свій вільний час чоловіки присвячували тільки їм. У найгіршому варіанті це сягає розпитувань родичів і друзів у тому, що чоловік робив чи робив, дослідження ящиків із особистими речами у пошуках змін тощо. Жінки не треба перетворюватися на власникок!

7. Виявляють зайву емоційність.
У цьому випадку жінки засмучуються за такими дрібницями як, зламаний ніготь, мелодрама тощо. Що може бути гірше за постійно плаче або шалене з найменшого приводу супутниці?

8. Ходять магазинами до знемоги.
Іноді вони при цьому тягнуть із собою чоловіків. Адже шопінг вигадали жінки. І це зовсім не схоже на цілеспрямований похід до магазину за потрібною річчю. Безцільне розгляд вітрин і хитання від бутика до бутика - постійні його складові. Мало знайдеться чоловіків, здатних оцінити це задоволення.

9. Кажуть без угаву.
Більшість жінок люблять побалакати. І не припиняють це робити, якщо їх не зупинити. Багатьом чоловікам важко впоратися з таким потоком на їхню думку часто абсолютної марної інформації. Особливо після 12-годинного робочого дня.

Не те, щоб чоловіки не хотіли вас слухати, просто вони не люблять слухати про докладні, несуттєві деталі, які, до речі, так легко сприймає жіночий мозок через деякі фізіологічні властивості.

10. Використовують секс як зброю.
Щоб показати свою перевагу деякі жінки завдають удару найслабше місце: секс. Чи не краще залишити основні людські потреби у спокої? Шантажувати сексом – удар нижче за пояс. Це не сподобається жодному чоловікові. І вони самі про це відверто говорять.

11. Стають надмірно емоційними.
Вони постійно вимагають втіхи, незважаючи на те, що їхні дзвінки з вимогою «Пошкодуй мене» під час важливої наради зовсім не доречні! Для інших плакс нових хусток не напасешся, бурчать багато чоловіків, в душі бажаючи, щоб їх найкращі половинки все ж таки навчилися тримати себе в руках...

Якщо подивитися на речі глобально, то жіночі звички виявляться не такими вже й поганими. Існує висока ймовірність, що з часом чоловік до них звикне... А ось що робити, якщо він знайде іншу, яка не матиме недоліків із наведеного списку? Подумайте про це.

 

 

Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.