Як знайти хорошого водiя?

Водій — одна з наймасовіших та найпопулярніших професій. У малому бізнесі водіям часто доводиться виконувати додаткові функції: від супроводу вантажів та заповнення документів до обов'язків особистого водія. Ділимося експертними порадами про тонкощі прийому на роботу цих фахівців. Скласти перелік питань, які варто поставити кандидату під час співбесіди.

Головні якості водія, які важливо виявити при співбесіді, — відповідальність, уважність, швидкість реакції, стійкість до стресів, охайний зовнішній вигляд. І якщо зовнішній вигляд легко оцінити, то інші якості набагато складніше. Ми склали кілька запитань. Задавайте їх на інтерв'ю, і відповіді претендентів наочно продемонструють, чи людина підходить на вакансію.
 Доречі, ми пропонуємо робота в таксі Київ, з великою зарплатою.

  - Як давно ви за кермом? Чому вибрали професію водія?
Стаж керування транспортним засобом має значення, як і мотивація працювати за цією професією. Водії-початківці ще не повною мірою володіють навичками безпечного руху, адже їм доведеться перевозити вантажі або пасажирів. А якщо претендент хоче працювати водієм, тільки тому, що у нього є права, навряд чи він буде відповідально ставитися до своїх обов'язків.

  - Чи доводилося вам надавати першу медичну допомогу? Розкажіть про цей досвід.
Відповідь на це запитання стане зрозумілою, чи є у кандидата навички надання допомоги, чи знає він порядок дій, якщо комусь вона буде потрібна.

  - Подивіться на ці дві фотографії 20 секунд. А тепер розкажіть, які ПДР порушили водії.
Відразу «двох зайців» одним питанням — ви дізнаєтеся, чи добре претендент знає ПДР і якими є швидкість його реакції та уважність. Водій має оперативно оцінювати ситуацію на дорозі та розуміти наслідки тих чи інших рішень.

  - Чи доводилося вам потрапляти у небезпечну ситуацію на дорозі? Як ви з нею впоралися?
Розповідь претендента покаже, чи готовий він до позаштатних ситуацій, які нерідко відбуваються на дорозі, і чи зможе їх вирішити. Якщо кандидат у таких випадках губиться, розраховує на допомогу інших – це погана ознака.

  - Розкажіть про свої переваги, недоліки та шкідливі звички.
Детальна розповідь продемонструє, які якості у собі претендент вважає головними. Роботодавець зрозуміє, чи кандидат кандидата його цінності поділяє, а це головна умова успішного взаємовигідного співробітництва. І, звісно, має насторожити звичка до вживання алкоголю.
Дізнайтесь і про як мотивувати продавця магазину? Від психолого Інни Старожукової.

  - Що, на вашу думку, зазвичай люди цінують у роботі?
Питання, здавалося б, яке не має відношення до вакансії водія. Але це не так. Відповідь кандидата покаже, чим насправді хоче займатися. Наприклад, якщо він скаже, що у своїй діяльності він цінує спілкування з колегами, ймовірно, на практиці це буде виглядати як постійні перекури та розмови замість роботи.

  - Якого клієнта/вантаж ви не повезете за жодних обставин?
Переконання не повинні заважати роботі. Вантажі, як і пасажири, бувають дуже різними. Водій повинен зберігати неупередженість та відповідальне ставлення до будь-яких завдань. Ну і шанувати закон!

Від водія у малому бізнесі залежить багато чого. Безвідповідальний працівник запізнюється з доставками, втрачає документи, хамить клієнтам та партнерам. У результаті підприємець, який найняв такого претендента, втрачає прибуток. Скористайтеся нашими порадами, і вам простіше знайти дисциплінованого відповідального водія.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.