Як зрозумiти, що ти подобаeшся дiвчинi?

Невербальні ознаки.
До невербаліки належать жести, міміка, інтонація, мова тіла, тобто все, окрім безпосереднього спілкування, мови. Дівчата зазвичай мимоволі видають свою симпатію до хлопця саме невербальними ознаками. Отже, як можна визначити, що ти дівчині симпатичний.

Найкращі курси з відносин – для чоловіків і жінок, самотніх і в парах, молодих і не дуже Ласкаво просимо на студентську лаву в інститут любові та щастя.

На погляд
Якщо ти подобаєшся дівчині, то її погляд затримуватиметься на тобі на 2-3 секунди і довше, а також вона часто на тебе поглядатиме. Зверніть увагу на такі ознаки.
  - При спілкуванні з тобою її зіниці розширюються. Хоча це буває складно помітити.
  - Як тільки ти на неї подивишся, вона швидко відводить погляд униз і убік. Але протягом 45 секунд знову вертається до тебе поглядом. Так зазвичай поводяться юні особи, які хвилюються побачивши симпатичного їм хлопця.
  - Дівчина дивиться на тебе, не відводячи очей, протягом 6 секунд і довше. А якщо її погляд зупиняється на твоїх грудях чи промежини, то тут все зрозуміло. Мабуть, вона не проти зайнятися з тобою сексом. Така поведінка дозволяє собі вже зрілі та досвідчені жінки.

Якщо при розмові дівчина не відриває від тебе погляду, це ще не означає, що вона божеволіє від тебе. Можливо, вона сама по собі дуже товариська і звикла завжди встановлювати зоровий контакт із співрозмовником. А от якщо вона продовжує зберігати візуальний контакт з тобою, навіть коли ви мовчите, то тут вже можна запідозрити симпатію. І зверни увагу, як вона спілкується з іншими хлопцями. Якщо при розмові вона на них практично не дивиться, то ти маєш усі шанси на успіх. І дізнайтесь - Як вийти із запою самостійно? Від психолога.

За жестами та поведінкою
Флірт дівчина любить грати зі своїм волоссям. Вона може кокетливо погладжувати волосся, відкидати його назад, демонструючи шию та груди, поправляти чубок, накручувати локон на палець чи олівець, якщо справа відбувається у школі.

Також при спілкуванні з панночкою зверни увагу на її губи. Якщо ти їй подобаєшся, то, найімовірніше, вона ледь помітно прикушуватиме нижню губку, мило посміхатися, торкатися губ, ніби намагаючись поправити макіяж. Особливо сміливі спокусниці можуть спокусливо нафарбувати губи або навіть відверто облизувати їх під час спілкування з привабливим чоловіком. Тільки не треба відразу поводитися розв'язно і натякати, наприклад, на мінет - продовження після цього явно не піде. Буде цікаво знати - Як спокусити чоловіка та побудувати з ним стосунки? Порада психолога.

Юна панночка в присутності симпатичного їй хлопця може інстинктивно смикати свої прикраси (кільця, браслет, ланцюжок). Це відбувається через те, що вона хвилюється. Однак досвідчені жінки використовують цей прийом для спокушання чоловіка. Погладжуючи намисто або сережки, вона привертає таким чином увагу до балки на грудях або до своєї оголеної шиї. При цьому незнайомка дивитиметься прямо тобі в очі. Це прямий сигнал до дії, до того що можна зав'язати знайомство.

Вербальні ознаки
Щоб зрозуміти, чи подобаєшся ти дівчині, поспостерігай за тим, як вона поводиться під час розмови з тобою. Можеш сміливо розраховувати на симпатію, якщо дівчина:
  - завжди уважно тебе слухає, навіть якщо ти розповідаєш їй про двигун внутрішнього згоряння;
  - активно підтримує розмову на будь-яку тему;
  - Усміхається всім твоїм жартам (навіть не дуже вдалим) і сміється над смішними історіями, які ти їй розповідаєш.

Хорошим знаком є компліменти на твою адресу. Адже представниці слабкої статі рідко роблять компліменти. Вона може похвалити твою спортивну статуру або виразний погляд. Головне – це правильно реагувати на подібні компліменти і, звичайно, відповісти взаємністю.

Дівчина, чия симпатія до молодої людини сильна настільки, що вона вже подумки одружилася з ним, може ділитися з ним своїми глибоко особистими історіями з життя, потаємними думками і переживаннями і навіть спробує познайомити з батьками. Це свідчить про високий рівень довіри. Але здатна на це смілива та впевнена у собі дівчина, з якою ти вже давно знайомий. Незнайомка не на першому побаченні викладатиме всю свою таємничу. Тому не поспішай ставити панно особисті питання. Дочекайся, коли ви станете довіряти один одному.

Дівчина може виражати свою симпатію за допомогою натяків. Наприклад, вона з жаром розповідатиме про те, що вийшов новий крутий фільм, але їй зовсім нема з ким сходити в кіно. Замість того, щоб поспівчувати, запроси її до кінотеатру.

Дівчата люблять натякати на те, що їм потрібна допомога. Якщо симпатична тобі дівчинка скаржиться на те, що вона змерзла або не може впоратися зі складним завданням, це заклик до дії. Вона хоче, щоб ти піклувався про неї.

Якщо дама нарікає на те, що в неї вдома перегоріла лампочка, зламався холодильник, відвалилися дверцята шафи, то ти, як справжній чоловік, звичайно допоможеш слабкій жінці. Адже вона начебто виявляє до тебе симпатію. Але треба бути обережним. Деякі жінки, особливо колеги по роботі, можуть користуватися тобою з корисливою метою, просто експлуатуючи безкоштовну робочу силу. Якщо такі прохання повторюються занадто часто, то справа явно не в симпатії.
Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться
Twitter-новости
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.