Секрети запечатаних листів 17 століття, розкриті стоматологічними рентгенівськими сканерами

17 Апр 2021 | Автор: | Комментариев нет »

Вперше в світі міжнародна група дослідників прочитала невідкрите лист з Європи епохи Відродження, не зламавши його друку і не пошкодивши якимось чином.

У дослідженні, опублікованому в Nature Communications, описується, як рентгенівський сканер, який використовується в стоматологічних дослідженнях і «віртуальному розгортанні», дозволив міждисциплінарну команду прочитати зміст надійно складеного листа, яке залишалося закритим протягом 300 років, зберігаючи при цьому його цінні речові докази.

Високочутливий рентгенівський мікротомографіческій сканер, розроблений в стоматологічних дослідних лабораторіях Лондонського університету королеви Марії, використовувався для сканування партії невідкритих листів з поштової скриньки 17-го століття, заповненого недоставлення поштою.

Відправники цих листів закривали їх, використовуючи «поштовий замок» - історичний процес складного складання і закріплення плоского аркуша паперу, щоб він став його власним конвертом. Блокування букв була поширеною практикою для безпечного зв'язку до того, як почали використовуватися сучасні конверти, і вважається відсутньою ланкою між стародавніми методами захисту фізичної зв'язку та сучасної цифрової криптографією.

До сих пір ці пакети з листами можна було вивчати і читати, тільки розрізавши їх, часто пошкоджуючи історичні документи. Тепер команда змогла вивчити вміст листів, не пошкодивши безповоротно системи, які їх захищали.

Рекомендація: Якщо у вас є старовинні предмети, і ви хочете зробити оцінку антикваріату, то за посиланням ви знайдете відповідний сервіс.

Професор Грем Девіс з Лондонського університету королеви Марії сказав: «Ми розробили наш рентгенівський сканер так, щоб він мав безпрецедентною чутливістю при картуванні мінерального складу зубів, що неоціненно в стоматологічних дослідженнях. Але ця висока чутливість також дозволила вирішити деякі проблеми, типи чорнила на папері і пергаменті. Неймовірно думати, що сканер, призначений для вивчення зубів, зайшов так далеко".

Доктор Девід Міллс з Лондонського університету королеви Марії сказав: «Ми змогли використати наші сканери для рентгенографії. Технологія сканування аналогічна медичним комп'ютерним томографам, але використовує набагато більш інтенсивні рентгенівські промені, які дозволяють нам бачити дрібні сліди металу в чорнилі, якими були написані ці літери. Інша частина команди потім змогла взяти наші відскановані зображення і перетворити їх в букви, які вони могли відкривати віртуально і читати вперше за більш ніж 300 років».

Цей процес розкрив зміст листа, датованого 31 липня 1697 року. У ньому міститься прохання Жака Сеннака до його двоюрідному братові П'єру Ле Перу, французькому купцеві в Гаазі, про завіреному екземплярі повідомлення про смерть якогось Даніеля Ле Пера (повний текст). стенограма і зображення доступні). Лист дає захоплююче уявлення про життя і турботи простих людей в бурхливий період європейської історії, коли мережі листування об'єднували сім'ї, громади та торгівлю на величезних відстанях.

Після сканування пакетів з листами за допомогою рентгенівської мікротомографії, міжнародна команда застосувала обчислювальні алгоритми до скановані зображенням, щоб ідентифікувати і розділити різні верстви складеного листи і «віртуально розгорнути» його.

Автори припускають, що метод віртуального розгортання і категоризація методів складання можуть допомогти дослідникам зрозуміти цю історичну версію фізичної криптографії, в той же час зберігаючи свою культурну спадщину.

«Цей алгоритм переносить нас прямо в саму суть замкненого листи», - пояснює дослідницька група. «Іноді минуле не піддається перевірці. Ми могли б просто розрізати ці букви, але замість цього ми знайшли час, щоб вивчити їх на предмет їх прихованих, секретних і недоступних якостей. Ми дізналися, що букви можуть бути набагато більш показовими, коли вони залишено закритим. Використання віртуального розгортання для читання інтимної історії, яка ніколи не бачила світло - і навіть не дійшла до одержувача - воістину незвично».

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.