Tesla перенесла дату випуску пікапа Cybertruck – Reuters

19 Апр 2022 | Автор: | Комментариев нет »

Tesla зможе зробити обмежену кількість Cybertruck у першому кварталі 2023 року

Затримка пов'язана з тим, що Tesla змінює деякі характеристики та функції Cybertruck, щоб зробити пікап привабливішим для покупців.

 

Американська компанія Tesla зможе випустити з конвеєра перші електричні пікапа Cybertruck не раніше кінця першого кварталу 2023 року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерело у п'ятницю, 14 січня.

 

Затримка пов'язана з тим, що Tesla змінює деякі характеристики та функції Cybertruck, щоб зробити пікап більш привабливим для покупців на тлі посилення конкуренції у цьому сегменті ринку.

 

Очікується, що Tesla зможе зробити обмежену кількість Cybertruck у першому кварталі 2023 року, перш ніж збільшити обсяги виробництва.

 

Раніше Tesla переносила початок виробництва Cybertruck з кінця 2021 року до кінця 2022 року. Також Tesla видалила посилання на свій виробничий графік зі свого сайту замовлень Cybertruck. Минулого місяця на сайті було сказано: "Ви зможете завершити налаштування з наближенням виробництва у 2022 році". Тепер фразу "у 2022 році" видалено.

 

Tesla виробляє електричні седани та позашляховики, але втратила сегмент пікапів, який є популярним у США. Ford Motor та Rivian Automotive випереджають Tesla у випуску електричних пікапів.

 

На початку цього місяця Ford заявив, що майже подвоїть річну виробничу потужність електропікапу F-150 Lightning до 150 тисяч автомобілів перед початком продажу навесні.

 

Як відомо, у листопаді 2019 року Tesla показала пікап "з майбутнього" Cybertruck, вартістю від 39,9 тисячі доларів. Презентував новинку особисто глава компанії Ілон Маск.

 

Також повідомлялося, що Tesla отримала попереднє замовлення на понад 250 тисяч Cybertruck.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.