ЗМІ: Росія дозволить випуск авто з двигунами Євро-0

19 Апр 2022 | Автор: | Комментариев нет »

Фактично запропоновані заходи відкочують автопром РФ до стандартів 1990-х

Це пов'язано з тим, що компанія Bosch зупинила постачання систем керування двигунами, які у тому числі регулюють потужність та рівень викидів.

Уряд Росії тимчасово дозволить виробництво автомобілів усіх екологічних класів, включаючи Євро-0. При цьому згідно з чинним технічним регламентом, машини повинні відповідати Євро-5 і вище, повідомляє Коммерсант у вівторок, 19 квітня.

Дія постанови про "правила оцінки відповідності колісних транспортних засобів, що випускаються в особливий період" поширюється тільки на великі вітчизняні автомобільні концерни, в яких працюють понад п'ять тисяч співробітників.

Передбачається, що для легкових, а також для малотоннажних вантажних авто та вантажних з бензиновими двигунами екологічний клас може бути будь-яким, зокрема Євро-0.

Для легких комерційних машин і вантажівок з дизельними двигунами - вище за клас Євро-1 (класу нижче не існує), у випадку з двигунами, що працюють на газу, - Євро-3.

При цьому в постанові зазначено, що використання каталітичних нейтралізаторів, які знижують викиди, обов'язково у випадку, якщо це передбачено конструкцією автомобіля.

Чинний техрегламент Митного союзу передбачає, що всі автомобілі, які виробляються для ринку, повинні відповідати класу Євро-5 і вище. Однак у зв'язку з тим, що компанія Bosch зупинила постачання систем керування двигунами, які у тому числі регулюють потужність та рівень викидів, з цим виникли проблеми.

Джерело видання зазначило, що автоконцерни в РФ вже склали близько 5 тисяч машин, які вони не можуть реалізувати через їхню невідповідність регламенту.

Європа, США та Японія скасували випуск автомобілів класу Євро-0 з 1992 року, Євро-1 - з 1995-го. Росія запровадила стандарт Євро-2 у 2002 році.

"Фактично запропоновані заходи відкочують автопром РФ до стандартів 90-х років", - пише видання.

Нагадаємо, на початку квітня російський АвтоВАЗ призупинив виробництво. Усіх співробітників до 24 квітня відправили у "корпоративної відпустки" через брак електронних компонентів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 


Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі - ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати "Мінськ"

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії
Источник: korrespondent.net

Здесь вы можете написать комментарий

* Обязательные для заполнения поля
Twitter-новости
Наши партнёры
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

hardlod@gmail.com

О сайте

Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников — имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях. Права на материалы принадлежат их владельцам. Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет. Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права, принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщите нам.